chrome firefox opera safari iexplorer

Будуть амністовані ті, хто не скоював тяжких злочинів, — Янукович

24 січня 2014 о 18:21

Президент України Віктор Янукович пообіцяв амністувати всіх затриманих учасників акцій протесту в центрі Києва, якщо вони не скоювали тяжких злочинів.

«Ми вчора домовилися, що після прийняття Верховною Радою закону про амністію ці люди, які були затримані, ... але не скоювали тяжких злочинів, вони всі будуть амністовані. Крім тих, хто здійснював тяжкі злочини», — сказав Янукович під час зустрічі з главами церков і релігійних організацій в п'ятницю в Києві.

Також він заявив, що склад Кабінету міністрів уряду буде переформатований. За словами Януковича, змін в уряді слід чекати уже у вівторок, на позачерговому засіданні Верховної Ради.

«Ми на цій сесії приймемо рішення. Президент підпише указ, і ми переформатуємо уряд, щоб знайти оптимальний варіант професійного складу уряду, який би працював на українську державу» — сказав Янукович.

Як відомо, позачергове засідання Ради призначене у четвер спікером парламенту Володимиром Рибаком на вівторок, 28 січня.

Щодо скандальних законів, ухвалених 16 січня, Віктор Янукович завірив, що в ці закони будуть внесені зміни.

«Наші експерти відпрацюють ці питання й разом з опозицією підготуємо компромісні рышення… Ми проголосуємо зміни до цих законів і знімемо ці питання» – сказав він на зустрічі із главами церков і релігійних організацій у п'ятницю.

Президент підкреслив, що над змінами в закони працюють експерти.

«... Ми спільно з опозицією виходимо в парламент і голосуємо», — пояснив Янукович.

Як відомо, 16 січня ВР протиснула голосування за бюджет, а потім руками проголосувала кілька законів, які обмежують права громадян.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі