chrome firefox opera safari iexplorer

Двоє українських фігуристів вийшли у фінал чемпіонату Європи

17 січня 2014 о 11:00

У Будапешті проходить європейський форум з фігурного катання, який вважається для більшості учасників останньою перевіркою сил перед Олімпійськими іграми.

Українські фігуристи Наталія Попова і Яків Годорожа вдало пройшли виконання короткої програми на чемпіонаті Європи у Будапешті.

20-річна Попова набрала в сумі 47,01 балів і тепер виступить у фіналі. Те саме вдалося виконати і 20-річному Годорожі — щоправда одеський спортсмен через більш щільні результати суперників виявився зі своїми 57,09 пунктами аж на 21-й сходинці турнірної таблиці, але в підсумку пройшов кваліфікацію.

Фінальні прокати у жінок відбудуться 17 січня у вечірню сесію, а удень на лід льодової арени столиці Угорщини вийдуть чоловіки.

Втім, розраховувати на медалі у Будапешті, як це було 10 років тому, коли на ЧЄ-2004 вперше на третю сходинку п'єдесталу піднялися майбутні призери Ігор у Турині-2006 в танцях Олена Грушина і Руслан Гончаров, а срібло завоювала Олена Ляшенко, сьогодні українцям можна хіба що у мріях. По-перше, занадто великий відрив перед вільною програмою, по-друге, обидва спортсмени — молоді і поки не показують таку необхідну для вдалих результатів стабільність.

Слід зазначити, що крім одиночного катання Україну представлено в Будапешті спортивними та танцювальними парами. Ці спортсмени, так само як і Годорожа з Поповою пробилися до складу олімпійської збірної, тому для них континентальна першість також стане хорошим іспитом перед Сочі. Однак можна з жалем сказати, що танцювальний дует Шивон Хікін-Кенеді і Дмитро Дунь у підсумку показали дуже слабкий прокат у короткій програмі і не зуміли пробитися у фінал.

Спортивна пара Юлія Лаврентьєва та Юрій Рудик вийде на лід з короткою програмою в ранкову сесію 17 січня.

Нагадаємо, що відбір в олімпійську команду України відбувся на чемпіонаті України, який пройшов у рамках міжнародного турніру Ukrainian Open у грудні 2013 року.

Джерело: ZN.UA
Розділи: Спорт в Україні

19 січня

Інші дати
Хрещення Господнє (Водохреща)
Там, на річці на Йордані Там Господь Христос хрестився, З рук Хрестителя Івана У святій водичці вмився" (Ярослав Вільшанко)
Розгорнути
Народився Тимофій Левчук
(1912, с. Бистрівка Житомирської обл. - 1998) - українського кінорежисера, народного артиста. Фільми: "Іван Франко", "Калиновий гай", "Два роки над прірвою", "Помилка Оноре де Бальзака", "Родина Коцюбинських" та ін.
Розгорнути
Народилася Марія Тим'як
(1889, м. Косів Івано-Франківської обл. - 1970) - народний майстер мистецької кераміки. Створювала оригінальний побутовий посуд (миски, глечики), вазочки і фігурки, оздоблюючи їх геометричним орнаментом. Вироби зберігаються у музеях Києва і Львова.
Розгорнути