chrome firefox opera safari iexplorer

Встановлено особу, яку застрелили на Грушевського

22 січня 2014 о 09:37

Молодими чоловіком, якого застрелили на вулиці Грушевського у Києві є Сергій Нігоян.

«Це Сергій Нігоян – активний учасник Євромайдану», — пише Українська правда, з посиланням на свої джерела.

За словами джерела, він отримав одне кульове поранення в шию, одне – в голову.

Не відомо, які саме кулі було використано, бо це стане відомо лише після розтину.

«5 каналу» з посиланням на медиків повідомив, що поранення потерпілий отримав із вогнепальної зброї.

У соціальних мережах з’явилася інформація, що загиблий був вірменином.

Додамо, що 21 січня вдень помер 22-річний активіст, який впав з 13-метрової колонади стадіону «Динамо» під час протистояння мітингувальників і силовиків на вулиці Грушевського.

Молодими чоловіком, якого застрелили на вулиці Грушевського є Сергій Нігоян.

Про це повідомляють джерела Української правди.

«Це Нігоян Сергій — активний учасник євро майдану», — сказав співрозмовник.

 Сергій Нігоян

За словами джерела, він отримав одне кульове поранення в шию, одне – в голову.

Не відомо, які саме кулі було використано, бо це стане відомо лише після розтину.

Раніше в грудні з Сергієм записали відео на фоні барикад, де він читає Шевченка. Сергій - один з охоронців ЄвроМайдану. 20-річний хлопець, вірменин з Дніпропетровська.

Сергій народився і жив в Україні, у селі Березнуватівка Дніпропетровської області. На Євромайдан приїхав 8 грудня.

В проекті Єлюди він розповідав, що із самого початку дивився по ТВ новини про Майдан і не міг спати ночами.

7-го грудня сусід із села підвіз його до Дніпропетровська. Сергій шукав, де у Дніпропетровську збираються люди, щоб підтримати київський Євромайдан. Шукав, шукав і не знайшов. Тоді поїхав на вокзал. Купив квиток на потяг до Києва. Батькам зателефонував уже з Майдану. «Батько запитав, ти куди зник?», — переказував розмову хлопець. Коли дізнався, де син, дуже розхвилювався, просив бути обережним.

Сергій спав у наметі або у будинку профспілок. На питання, чому приїхав на Майдан, відповідав:  "Це моє майбутнє теж. Мені жити у цій країні".

Джерела також підтвердили, смерть ще однієї людини, яка напередодні впала з 13-метрової колонади стадіону Динамо. Він загинув у реанімації.

 

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Суспільство

7 липня

Інші дати
Різдво Іоанна Предтечі. Свято Івана Купала
«Після Івана (Купала) не треба жупана» (Народна прикмета). «Ой на Івана, ой на Купала Ой, там дівчина квіти збирала. Квітоньки збирала, віночок сплітала, Тай на синю хвилю, на Дунай пускала. Ой, пливи, віночку, та по синій хвилі, Та до тої хати, де живе мій милий. (Купальська народна пісня)
Розгорнути
Народився Петро Яцик
(1921, с. Верхнє, Львівська область – 2001) – канадський підприємець українського походження, меценат. Серед найголовніших проектів профінансованих П.Яциком –Український науковий інститут Гарвардського університету, Канадський інститут українських студій, «Енциклопедії українознавства», Міжнародний конкурс знавців української мови.  
Розгорнути