chrome firefox opera safari iexplorer

Колючий дріт біля будівлі Кабміну встановлено років 8-10 тому

17 грудня 2011 о 20:43

Кабінет Міністрів України спростовує інформацію про обнесення його будівлі колючим дротом.

Відповідна заява оприлюднена на Урядовому порталі.

«Повідомляємо, що жодних нових огорож навколо приміщення Кабінету Міністрів останнім часом не було встановлено. І не планується встановлювати. Насправді колючий дріт, який зображено на фото, було встановлено ще років вісім-десять тому. Він огороджує частину периметра від вулиці Інститутської до вулиці Грушевського і проходить крутим схилом порожньої ділянки. До речі, з цього боку до будівлі ніхто не підходить, тому що жодних доріг – автомобільних чи пішохідних – тут немає. Під’їзд та вхід до Будинку уряду забезпечується з боку вулиць Садової та Грушевського, де немає жодного «колючого дроту», яким вирішили полякати громадян у пошуках «сенсації» мас-медіа», – йдеться у повідомленні.

Напередодні деякі засоби масової інформації повідомляли, що Кабмін обгородили колючим дротом, і додавали відповідні фото. Цей факт подавався, як наслідок акцій протесту біля Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути