chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні українки змагатимуться у біатлонній гонці-переслідування в Сочі

11 лютого 2014 о 10:13

Визначився склад жіночої біатлонної збірної України в гонці переслідування в Сочі, яка відбудеться сьогодні в Сочі, повідомляє УНН з посиланням на сайт Міністерства молоді та спорту України

За медалі у гонці переслідування українська збірна боротиметься у складі Олени Підгрушної, Віти і Валі Семеренко.

Юлія Джима пропустить змагання. Українська зайняла 42 позицію в спринті і повинна була стартувати з відставанням у 1:48, тому тренерський штаб дав їй можливість краще підготуватися до наступних перегонів.

Зазначимо, що початок перегонів 11 лютого заплановано на 17:00 за київським часом.

Нагадаємо, українка Віта Семеренко завоювала бронзову медаль у жіночому спринті на 7,5 км з біатлону на ХХII Зимових Олімпійських іграх у Сочі.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Спорт в Україні

14 травня

Інші дати
Ярослава Стецько
1920 –  українська політична діячка, журналістка. Співорганізатор Червоного Хреста УПА, жіночої мережі і юнацтва ОУН.
 
Розгорнути
Народився Василь Стефаник
(1871, с. Русів, Івано-Франківська область - 1936) - українського письменника, майстра експресіоністичної новели. Автор збірок новел «Камінний хрест», «Синя книжчека», «Дорога».
«Я свою душу пустив у душу народу, і там почорнів з розпуки…» (Василь Стефаник)
Розгорнути
Народився Олександр Фомін
(1869, Росія - 1935) – ботанік. З 1914 року працював в Україні. Праці присвячені питанням морфології, систематики флори Кавказу, Криму, Сибіру, Дал. Сходу й України. Після смерті Фоміна, Київський ботанічний сад був названий на його честь.
Розгорнути

Новини Дивитися всі