chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні МВФ може оголосити про виділення Україні 15 мільярдів

27 березня 2014 о 09:51

Міжнародний валютний фонд, як очікується, 27 березня, оголосить пакет порятунку для України в розмірі близько 15 млрд доларів.

Про це пише «ЛігаБізнесІнформ» з посиланням на The Financial Times.

На думку чиновників, що беруть участь в переговорах, перші платежі Україна зможе отримати до кінця квітня. Угода з МВФ дозволить стабілізувати економіку країни в той час, як російські танки зосереджуються на кордонах з Україною.

Чиновники заявили, що учасники переговорів від МВФ все ще працюють з прем'єром Арсенієм Яценюком по ряду фінансових заходів, у тому числі, як допомогти домогосподарствам, які сильно постраждають від позбавлення субсидій та зростання комунальних тарифів. Але вони вважають, що Київ повинен прийти до угоди до кінця дня.

9 листопада

Інші дати
День української писемності та мови
Це свято було встановлено указом президента України в 1997 році і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
Розгорнути
День вшанування преподобного Нестора Літописця
(бл. 1056 – 1113) – київський літописець та письменник-агіограф, чернець Києво-Печерського монастиря. Автор житій святих князів Бориса і Гліба та Феордосія Печерського. Вважається упорядником (за іншою версією автором) «Повісті времінних літ».
Розгорнути
Народився Богдан Лепкий
(1872, с.Крегулець, Тернопільська область – 1941) – український поет, прозаїк, літературознавець, критик, перекладач, історик літератури. Творча спадщина Б.Лепкого складає понад 80 власних книг, у тому числі цикл романів «Мазепа», він — упорядник і видавець 62 томів творів української класики з ґрунтовними дослідженнями, примітками, коментарями.
«Колисав мою колиску Вітер рідного Поділля І зливав на сонні вії Степового запах зілля. Колисав мою колиску Звук підгірської трембіти, Що від неї зорі меркнуть І росою плачуть квіти» (Богдан Лепкий)
Розгорнути

Новини Дивитися всі