chrome firefox opera safari iexplorer

В Києві починається фестиваль документального кіно DocudaysUA

18 березня 2014 о 12:47

21 березня в Києві розпочнется XI фестиваль документального кіно DocudaysUA. Він триватиме до 28 березня та вже традиційно пройде у Будинку кіно на вулиці Саксаганського, 6.

Основною на фестивалі, як завжди, буде правозахисна тематика. Зокрема,  фільм конкурсної програми”Абу Гараз” покаже,  як виживають мешканці села у центрі пустелі в Північному Судані, “Американська комуна” повідє  про побут хіппі в США 70-их, а “Щоденник подорожі” розкаже про пригоди польських фотографів, які знімають мешканців маленьких містечок та сіл.

Показом-відкриттям стане “Євромайдан. Чорновий монтаж”, який покаже, чим жила Україна останні три місяці, а фільмом-закриттям стане есей про радянську епоху “Електро Москва”.

Також в ході фестивалю пройдуть фотовиставки, “Жива бібліотека” та інші проекти.

Джерело: Страйк
Розділи: Новини культури

13 березня

Інші дати
Степан Витвицький
1884 – громадський і політичний діяч, юрист, журналіст. У 1915–1918 рр. – член редакції газети «Діло» і редактор «Свободи» у Львові. 1954 обраний президентом УНР на еміграції.  
Розгорнути
Павло Тутковський 
1858 – один із основоположників геології та географії України. Укладач «Словника геологічної термінології». Ініціатор створення Геологічного музею в Києві.
Розгорнути
Народився Антон Макаренко
(1888, м.Білопілля Сумська область - 1939), український та радянський педагог і письменник, один із засновників радянської системи дитячо-підліткового виховання.
«Хоробрий не той, хто не боїться, а той, хто вміє подолати свою боязливість. Іншої хоробрості і бути не може» (Антон Макаренко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі