chrome firefox opera safari iexplorer

Як перейти на здорове харчування

17 березня 2014 о 15:31

Змінити свої звички складно, але можливо — ми дамо кілька порад, які допоможуть вам це зробити.

Бутерброди з солодкою газованою водою, чіпси, сухарики, тістечка, а ще й на ніч — дуже смачно і ситно, але дуже шкідливо. Ви можете закривати очі на цей факт. Але рано чи пізно організм позбавить вас можливості це робити: проблеми зі здоров'ям не змусять себе чекати.

І тоді ви задумаєтеся про те, що пора внести поправки в свій раціон. Проте всі благі наміри часто призводять до все того ж засмаженого стейку з не менш засмаженою картоплею на вечерю і улюбленому тортику на десерт. Загалом простіше сказати, ніж зробити.

Ми дамо вам кілька порад щодо того, як все-таки змінити своє ставлення до їжі і перейти на здорове харчування.

Самоосвіта
Завжди простіше знайти в собі силу волі щось зробити, коли ви точно знаєте, навіщо це вам потрібно і яку користь ви з цього не витягнете. Почніть читати статті та книги про користь або шкоду певних продуктів, цікавтеся фільмами і роликами на тему здорового харчування. Це допоможе вам визначити слабкі місця у вашій дієті і отримати необхідну мотивацію.

Мотивація
Що може бути огидніше, ніж величезний, весь у жирових складках, живіт, опухлі ноги,  потрійне підборіддя і жахливий запах з рота? В інтернеті можна знайти величезну кількість зображень хворих на ожиріння людей і вдосталь поглянути на них. Вам таке треба? Ні? Чим не мотивація.

Поступовість
Нові — здорові продукти в свій раціон потрібно вводити поступово, по одному. Різка зміна звичного раціону завжди викликає негативну реакцію організму, тому і немає сенсу в один момент перемикатися з однієї дієти в іншу. Звикайте до нових смаків потроху.

Так, це буде нелегко. Можливо, на відмову від старих звичок у харчуванні піде не один тиждень, може навіть і не один місяць. Зате організм буде вам безмежно вдячний — ви здивуєтеся, наскільки краще станете відчувати себе і виглядати.

Джерело: ТСН
Розділи: Здоровий спосіб життя

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути