chrome firefox opera safari iexplorer

Яремчук представила кліп «Tick-Tock» для Євробачення-2014

21 березня 2014 о 13:37

Представниця від України на цьогорічному пісенному конкурсі «Євробачення» Марія Яремчук презентувала кліп на ліричну пісню «Tick-Tock».

«Моя пісня про час, який ми витрачаємо на пошуки справжньої любові. Життя проходить неймовірно швидко, а любов в ній трапляється абсолютно несподівано», — сказала Яремчук.

Пісню «Tick-Tock» Яремчук написала у співавторстві зі знаменитим автором багатьох хітів конкурсів «Євробачення», відомою шведською вокалісткою Сандрою Берман.

Зараз 21-річна виконавиця ретельно готується до свого виступу в Данії.

Марія Яремчук заспіває «Tick-Tock» 6 травня у першому півфіналі «Євробачення-2014».

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

17 серпня

Інші дати
Народився Іван Жулкевський
(1919, м. Проскурів - 1999) - український актор. Народний артист України. Ролі: Щасливцев ("Ліс" О. Островського), Бонко ("Макбет В. Шекспіра"), Возний ("Наталка Полтавка" І. Котляревського) та ін.
Розгорнути
Створення добровольчого легіону «Українські січові стрільці»
1914 - у Львові створено добровольчий легіон «Українські січові стрільці». Саме січовики стануть у початків національної революції у Львові в листопаді 1918 і складуть основу Української Галицької армії, будуть однією з найбоєздатніштх частин армії УНР.
«Ой у лузі червона калина похилилася, Чогось наша Україна зажурилася. А ми тую червону калину підіймемо, А ми ж свою славну Україну розвеселимо». (Гімн Українських Січових Стрільців)
Розгорнути