Українка Миронюк стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з важкої атлетики

10 квітня 2014 о 10:27

Надія Миронюк піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани першості Старого світу, яка триває в Тель-Авіві

У ваговій категорії до 69 кг наша спортсменка поступилася лише білоруській та болгарській важкоатлеткам, повідомляє Еспресо. TV.

І в ривку, і в поштовху Миронюк продемонструвала треті результати — 104 кг і 123 кг відповідно. Сума двоборства теж забезпечила їй «бронзу» — 227 кг.

Чемпіонкою стала білоруска Діна Сазанавець — 245 кг, «срібло» — в болгарки Мілки Манєвой — 228 кг.

Зазначимо, це вже третя нагорода українців на чемпіонаті Європи.

Як уже повідомлялося, Юлія Каліна виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 63 кг, а Юлія Паратова стала срібною призеркою у ваговій категорії до 53 кг.

Джерело: Espreso.tv
Розділи: Спорт в Україні