chrome firefox opera safari iexplorer

11-класники всієї України сьогодні проходили ДПА з української мови

23 травня 2014 о 16:21

Перед початком іспиту міністр освіти і науки Сергій Квіт побажав українським учням бути грамотними та успішно пройти державну підсумкову атестацію.

Сьогодні випускникам випав переказ під номером 47 із символічною назвою «Війна закінчилась». Серед 53 білетів у збірнику це єдиний текст на воєнну тематику.

Номер переказу для одинадцятикласників доручили витягнути двом школярам: першокласнику Олександру Опанасенку та другокласниці Ельзарі Самедіновій. Олександр є учнем київської школи № 94 з поглибленим вивченням грецької мови, а Ельзара нині навчається у київській школі № 124. Ще до 22 березня вона була ученицею кримської школи, однак після окупації півострова разом із родиною виїхала з Криму.

Джерело: pedpresa.com.ua
Розділи: Новини освіти

19 серпня

Інші дати
Володимир Шинкарук
1954 – український бард, поет і композитор, викладач. Компакт-диски «Дім для душі», «Колір тиші», «Перекоти-НЕБО», «Шестиструнний дощ», «Прислухаюсь до серця», «Дороже крови», «Щоб серцем бути молодим».
 
Розгорнути
Преображення Господнє (Другий Спас)
Прийшов Спас – бери рукавиці про запас. Прийшов Спас – пішло літо від нас. (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Олесь Донченко
(1902, с. Великі Сорочинці, Полтавська область – 1954) – український письменник. Автор багатьох віршів, казок та поповідань для дітей та юнацтва, романів «Зоряна фортеця», «Золота медаль», повістей «Школа над морем», «Розвідувачі нетрів», «Лукія».
Розгорнути

Новини Дивитися всі