chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві 21 червня відбудуться сільськогосподарські ярмарки

19 червня 2014 о 11:07

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації, ярмарки проводяться з метою більш повного задоволення потреб споживачів столиці сільськогосподарською продукцією та продуктами її переробки, якісною плодоовочевою продукцією.

Так, 21 червня (субота) ярмарки відбудуться у:

— Голосіївському районі на вул. Голосіївській, 4-10;

— Дарницькому районі на вул. Ревуцького;

— Деснянському районі на вул. Закревського (у межах просп. Маяковського та вул. Драйзера);

— Дніпровському районі на вул. О. Мільчакова (біля поштамту «Лівобережний»);

— Оболонському районі на просп. Оболонському, 21-43;

— Печерському районі на вул. Червоноармійській (у межах вулиць Тверської та Ковпака);

— Подільському районі на просп. Московського (біля Куренівського парку);

— Святошинському районі на вул. Булгакова;

— Солом’янському районі на вул. Стадіонній (у межах вулиць Липківського та Богданівської);

— Шевченківському районі на вул. Татарській, 32-38.

На ярмарках споживачам будуть запропоновані різноманітні продукти харчування у широкому асортименті: картопля, овочі, фрукти, м’ясо та м’ясні продукти, риба та рибопродукти, цукор, борошно-круп’яні вироби, олія, мед, консервовані продукти та інші продовольчі товари від безпосередніх товаровиробників, підприємств харчової та переробної промисловості з різних регіонів України за цінами на 10-15% нижчими від ринкових, запевняють в КМДА.

5 березня

Інші дати
Народився Євген Патон
(1870, м. Ніцца, Франція - 1953) - вчений у галузі мостобудування та електрозварювання.  У Києві за його проектом збудовано міст через Дніпро, названий згодом його ім'ям.
Розгорнути
Народився Леонід Глібов
(1827, с. Веселий Поділ Полтавська область - 1893) - український письменник, поет, байкар, видавець, громадський діяч.
«Здається байка просто бреше, А справді – ясну правду чеше, Нікого в світі не мине… Читайте, згадуйте мене». (Леонід Глібов)
Розгорнути
Народилася Наталя Забіла
(1903, м.Санкт-Петеребург, Росія - 1985), українська письменниця, поетеса.
Напевно, треба буть щасливою, Коли ідеш на схилі літ Під сонцем вистиглою нивою І бачиш цвіт, і бачиш плід, І чуєш скрізь до тебе звернені Такі зворушливі слова, Що сіяно й твоїми зернами І що не мріями химерними Було все те, чим ти жива... (Н. Забіла)
Розгорнути

Новини Дивитися всі