chrome firefox opera safari iexplorer

Лекції українських ВНЗ можна буде прослухати онлайн

14 липня 2014 о 15:02

Українським вищим навчальним закладам пропонують викладати свої найкращі лекції онлайн на інтернет-платформі «Академія Навичок».

На думку фахівця департаменту вищої освіти МОН Ольги Богініч, від цього виграють не тільки охочі отримати знання від найкращих викладачів, незалежно від регіону проживання та фінансових можливостей, але й сам ВНЗ, який у такий спосіб зможе значно розширити свою аудиторію та здобути популярність, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН)

У соціальному проекті вже зголосилися взяти участь чимало державних і комерційних ВНЗ України, зокрема Київський національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (КПІ), Європейський університет, Харківський національний університет імені Каразіна.

Крім того, взяти участь у проекті «Академія Навичок» (skillsacademy.com.ua) вирішили такж Національний університет державної податкової служби України, Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова та багато інших.

Координатор проекту «Академія навичок» Марія Богуслав повідомила, що на сайті Академії будь-який виш за декілька хвилин може створити свою сторінку, яку автори проекту називають «амбасадою ВНЗ», та додавати власні відеолекції.

Незабаром про новацію з відеолекціями розкажуть в рамках інформаційної кампанії українським школярам, учням профтехучилищ, студентам, молоді та іншим верствам населення, які шукають роботу та прагнуть до самореалізації.

Академія Навичок є некомерційним проектом, призначеним бути інтернет-платформою для онлайн-навчання та побудови кар’єри. Ініціаторами проекту виступили найбільша студентська громадська організація «Українська студентська спілка» та компанія «МТС-Україна».

Як повідомляв «Ракурс» 1 липня, Верховна Рада України ухвалила законопроект № 1187-2 «Про вищу освіту» в новій редакції, який розширює автономію ВНЗ.

Джерело: Ракурс
Розділи: Новини освіти

17 квітня

Інші дати
Григорій Давиденко
1921 – льотчик, учасник Другої світової війни, Герой Радянського Союзу. Здійснив 215 бойових вильотів, провів 13 повітряних боїв.
Розгорнути
Народився Микита Хрущов
(1894, с. Калинівка, Росія - 1971) – радянський державний діяч, керівник Комуністичної партії УРСР (1938 – 1947), перший секретар КПРС (1953—1964).
Цвіте терен, цвіте терен, А цвіт опадає. Хто в любові не знається - Той горя не знає. (Українська народна пісня)
Розгорнути