chrome firefox opera safari iexplorer

КПІ очолив рейтинг українських вишів «Компас»

14 травня 2011 о 10:53

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» очолює рейтинг українських вищих навчальних закладів «Компас».

Відповідний рейтинг було складено на основі оцінок роботодавців, експертів і випускників.

Друге місце в рейтингу займає Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. На третій позиції — державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана».

Далі йдуть Національний університет «Києво-Могилянська академія» і Київський національний університет будівництва та архітектури (розділили четверте місце), а також Національний університет «Львівська політехніка» і державний вищий навчальний заклад «Донецький національний технічний університет» (п`яте місце).

В Україні рейтинг вищих навчальних закладів з 2008 року складає компанія СКМ спільно з газетою «Дело».

«Мета цього проекту — надати українцям максимальну кількість інформації про кращі виші України в найбільш цікавому й нестандартному форматі», — зазначає газета «Дело».

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути