chrome firefox opera safari iexplorer

Два українських ВНЗ потрапили в список кращих навчальних закладів світу

12 вересня 2012 о 10:12

Світовий рейтинг вузів TopUniversities опублікував список 700 кращих навчальних закладів. Серед кращих університетів світу виявилися і два українських — КПІ і Донецький національний університет.

Світовий рейтинг вузів TopUniversities опублікував список 700 кращих навчальних закладів. Серед кращих університетів світу виявилися і два українських.

Національний технічний університет України КПІ і Донецький національний університет мають, як і в минулому році, рейтинг 601 +. Це означає, що вони входять в сьому сотню рейтингу поряд з 98 вузами інших країн, повідомляє «Комерсант-Україна».

Рейтинг був заснований в 2004 році і тоді включав 200 вузів. При визначенні результатів, зокрема, враховуються такі показники, як репутація університету, думка роботодавців про його випускників і рейтинг цитованості наукових праць викладачів.

У 2012 році для визначення кращих вузів було опитано 46 тис. осіб по всьому світу. У першій трійці — Массачусетський технологічний інститут (США), університети Кембриджа (Великобританія) і Гарварду (США).

З вузів країн СНД найвищу позицію займає Московський університет ім. Ломоносова — 116-й у рейтингу. Кілька інших російських вузів також виявилися на високих місцях: Санкт-Петербурзький університет зайняла 253-е, Московський фізико-технічний інститут ім. Баумана — 352-е, Московський державний інститут міжнародних відносин — 367-е.

Серед інших увійшли до рейтингу вузів СНД — Євразійський національний університет ім. Льва Гумільова (Астана, Казахстан) — він займає 369-е місце. Білоруський державний університет має рейтинг 501 + (з 501 до 550).

Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути