chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України вийшла на чемпіонат світу з футболу

23 липня 2014 о 11:17

Юнацька збірна України з футболу серед гравців до 19-ти років кваліфікувалася на чемпіонат світу-2015, що пройде влітку 2015 року у Новій Зеландії. 

У другому турі Євро-2014 хлопці Олександра Петракова перемогли збірну Болгарії з рахунком 1:0, завоювавши путівку на Мундіаль-2015 серед 20-річних гравців. 

Крім України на чемпіонат світу вже вийшли Фіджі, Нова Зеландія (господар турніру), Австрія, Німеччина та Португалія. 

Що стосується європейської першості, то у «синьо-жовтих» є шанс поборотися за медалі. І вже 25 липня на українців чекає випробування фаворитами чемпіонату — збірною Німеччини. «Проспорт» проведе онлайн-трансляцію. Початок матчу — 21:00.

Джерело: ТСН
Розділи: Спорт в Україні

12 травня

Інші дати
12 травня відзначають:
  • День матері в Україні.
  • Всесвітній день медичних сестер.
  • Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
Розгорнути
Федір Моргун 
1924 – український державний і громадський діяч, учений-агроном, письменник і публіцист.
 
Розгорнути
Іван Марчук
1936 – український живописець, лауреат Шевченківської премії. Один із 100 геніїв світу.
Розгорнути
Варвара Адріанова-Перетц 
1888 – український і російський літературознавець, фольклорист, мовознавець, текстолог, бібліограф, педагог. Дослідниця давньоруської літератури, зокрема «Слова о полку Ігоревім» та інших пам’яток ХІ–ХVI cт.
Розгорнути
Народилася Софія Окуневська-Морачевська
(1865, с.Довжанка Тернопільська область – 1926) – перша жінка-лікар в Австро-Угорщині, українська громадська діячка.
«Від Софії пішло мені те світло, за яким я так тужила, невиразно мріла». (Ольга Кобилянська)
Розгорнути

Новини Дивитися всі