chrome firefox opera safari iexplorer

Де відпочивають українці влітку 2014 року?

04 серпня 2014 о 15:48

Цього року охочих відпочивати в Криму з українців всього 4%, тоді як раніше їх було близько 25%. Найпопулярніші країни для відпочинку — Грузія та Туреччина, повідомляє портал hh.ua 

Планують відпочити у згаданих двох країнах 18% респондентів. Далі йдуть Болгарія та Іспанія (16 і 11% відповідно). У Чорногорії або Хорватії планують провести відпустку 11% опитаних. 

Відзначається, що Грузія та Іспанія є новачками в пріоритетах офісних співробітників України — раніше Туреччина й Болгарія були беззаперечними лідерами. 

До Єгипту та інших країн Африки хочуть поїхати 8%, на Кіпр — 7%. До Італії бажають поїхати 3% відпускників. Навідатись до країн Азії бажають 2% і до Росії — 1%. 

Вказані дані були отримані на основі опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua. Всього в опитуванні взяло участь 988 респондентів із різних регіонів України. 

5 березня

Інші дати
Народився Євген Патон
(1870, м. Ніцца, Франція - 1953) - вчений у галузі мостобудування та електрозварювання.  У Києві за його проектом збудовано міст через Дніпро, названий згодом його ім'ям.
Розгорнути
Народився Леонід Глібов
(1827, с. Веселий Поділ Полтавська область - 1893) - український письменник, поет, байкар, видавець, громадський діяч.
«Здається байка просто бреше, А справді – ясну правду чеше, Нікого в світі не мине… Читайте, згадуйте мене». (Леонід Глібов)
Розгорнути
Народилася Наталя Забіла
(1903, м.Санкт-Петеребург, Росія - 1985), українська письменниця, поетеса.
Напевно, треба буть щасливою, Коли ідеш на схилі літ Під сонцем вистиглою нивою І бачиш цвіт, і бачиш плід, І чуєш скрізь до тебе звернені Такі зворушливі слова, Що сіяно й твоїми зернами І що не мріями химерними Було все те, чим ти жива... (Н. Забіла)
Розгорнути

Новини Дивитися всі