chrome firefox opera safari iexplorer

У Росії закриють тимчасові пункти для біженців з України

11 серпня 2014 о 16:35

Федеральна міграційна служба Росії планує закрити всі пункти тимчасового розміщення для біженців з України. 

Як повідомляє російська інформагенція «РИА Новости» з посиланням на проект постанови російського уряду, зокрема йдеться про пункти в окупованому Криму, Бєлгородській, Брянській, Воронезькій, Курській, Ленінградській, Ростовській та Московській областях, а також у містах Москві, Санкт-Петербурзі та окупованому Севастополі, інформує Espreso.tv. 

«Міністерству Російської Федерації у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих: вжити заходів щодо ліквідації до 1 вересня 2014 розгорнутих мобільних пунктів тимчасового розміщення з часом розподілення по суб'єктах Російської Федерації громадян України та осіб без громадянства; здійснювати централізоване перевезення громадян України та осіб без громадянства тільки в екстрених випадках <...>(главам регіонів) не допускати розгортання нових пунктів тимчасового розміщення», — йдеться в повідомленні. 

За даними російських ЗМІ, на цей час в Росії в пунктах тимчасового розміщення знаходяться майже 51,5 тис. біженців з України. 

Уточнюється, що влада регіонів отримає право в разі необхідності створювати пункти тимчасового розміщення біженців для розподілу їх по регіонах, але не більше ніж на три доби.

Джерело: Експрес
Розділи: Суспільство

24 серпня

Інші дати
День незалежності України
«…продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, виходячи з права на самовизначення…, Верховна Рада Українcької Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної Української держави — України. Територія України є неподільною і недоторканою. Віднині на території України мають чинність винятково Конституція і закони України» (З Акту проголошення незалежності України).
Розгорнути
Народився Василь Щурат
(1871, с. Веслобоки Львівської обл. - 1948) - український літературознавець, фольклорист, поет, перекладач, академік. Автор збірок "Мої листи", "На трембіті", "Історичні пісні" та ін. Переклав оди Горація, "Слово о полку Ігоревім", "Пісню про Роланда" та ін.
Розгорнути
Народився Фотій Красицький
(1873, с. Зелена Діброва, Черкаська область – 1944)український художник, учень І.Рєпіна. Автор картини «Гість із Запоріжжя».
Розгорнути
Народився Віктор Глушков
(1923, Росія – 1982) – математик, кібернетик, видатний учений, один з піонерів вітчизняної кібернетики. Під його керівництвом була розроблена перша персональна електронно-обчислювальна машина  «МИР-1».
Розгорнути

Новини Дивитися всі