chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні блокуватимуть сайти з ворожою пропагандою

19 серпня 2014 о 13:30

З міркувань національної безпеки інтернет-ресурси з проросійською пропагандою будуть заблоковані. Про це заявив на прес-конференції радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

«За прикладом інших країн будемо вимикати сайти, які несуть зло нашим людям, там є технічні і юридичні аспекти, рішення прийматиме суд, слід визначити критерії, за якими такі сайти повинні вимикатися», – заявив Геращенко.  

Він додав, що блокуватимуть й окремі сторінки у соціальних мережах з метою недопущення поширення інформації про вербування потенційних терористів, найманців.

«Ми повинні позбавляти можливості терористів, сепаратистів спілкуватися у мережі та будувати свої злочинні плани», – підкреслив Геращенко.

Нагадаємо, раніше СБУ звернулась до Інтернет-асоціації України з проханням посприяти в обмеженні доступу на території України до низки інтернет-ресурсів, які пропагують насильство, міжнаціональну ворожнечу та розкол країни.

Джерело: Тиждень
Розділи: Суспільство

18 серпня

Інші дати
Василь Бородай 
1917–український скульптор, майстер станкової і монументальної скульптури. Лауреат багатьох премій. Роботи: меморіальний комплекс «Український державний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр.», пам’ятник Лесі Українці в Маріїнському парку (Київ), пам’ятник Т. Шевченку (Нью-Йорк, США) та ін.
Розгорнути
Народився Олександр Кониський
(1836, с.Переходівка, Чернігівська область – 1900) - український перекладач, письменник, видавець, педагог, громадський діяч. Автор слів пісні «Молитва за Україну».
Боже великий, єдиний, Нам Україну храни, Волі і світу промінням Ти її осіни (Олександр Кониський)
Розгорнути