chrome firefox opera safari iexplorer

У МОЗі створять штаб для контролю за ліками

17 жовтня 2014 о 14:13

У Міністерстві охорони здоров’я України буде створений окремий штаб та «гаряча лінія» для контролю за наявністю ліків, вакцин та виробів медичного призначення в регіонах України та для оперативного перерозподілу ліків.

 Про це інформує прес-служба МОЗ України.

Аналогічні штаби та «гарячі лінії» повинні створити керівники відповідних підрозділів в кожній області.

«Прошу всіх керівників обласних управлінь охорони здоров’я тримати на жорсткому контролі питання залишків ліків та вакцин, щоб в критичній ситуації ми змогли допомагати один одному», – заявив в.о. Міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець.

Як зазначено у повідомленні, це дозволить повністю контролювати ситуацію в країні та в режимі реального часу робити перерозподіл ліків до моменту закінчення тендерних закупівель.

15 квітня

Інші дати
15 квітня відзначають:
  • День працівників кримінального розшуку України.
  • День фахівця з радіоелектронної боротьби.
Розгорнути
Вадим Стеценко
1914 – український композитор, скрипаль, один із засновників української скрипкової школи.
Розгорнути
Аристарх Терниченко 
1886 – український агроном, економіст і громадський діяч. Видавець першого українського сільськогосподарського часопису «Рілля». Міністр землеробства УНР
Розгорнути
Народився Георгій Береговий
(1921, с. Федорівка Полтавська область – 1995) – льотчик-космонавт СРСР, двічі Герой Радянського Союзу. 26-30.10. 1968 здійснив космічний політ на космічному кораблі Союз-3.
Гетьте, думи, ви хмари осінні! То ж тепера весна золота! Чи то так у жалю, в голосінні Проминуть молодії літа? Так! я буду крізь сльози сміятись, Серед лиха співати пісні, Без надії таки сподіватись, Буду жити! Геть, думи сумні! (Леся Українка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі