chrome firefox opera safari iexplorer

Що з'їсти, аби зігрітися взимку

24 листопада 2014 о 12:36
Теплий сніданок — те, що зігріє в холодну пору року.

Про це розповіла лікар-дієтолог Оксана Скиталінська у програмі «Сніданок з 1+1».

Крім того, в зимовий період потрібно пити більше теплої рідини, зокрема чай з імбирем та корицею, чай з молоком та какао.

Білкові продукти допоможуьб організмові не замерзнути та зігріють його: нежирний курячий бульйон, страви з яєць, білий сир та шматочки моцарелли.

Організм також зігріє жирна морська риба (лосось, оселедець та скумбрія), а також горіхи і насіння льону.

За словами дієтолога, не варто забувати про зігріваючі спеції, серед яких: часник та цибуля, імбир та куркума.

В холодну погоду не варто їсти холодної їжі та вживати холодні напої.

Будьте здорові!

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути