chrome firefox opera safari iexplorer

Наразі в Україні більше 900 тис. внутрішніх переселенців

20 січня 2015 о 19:16

В Україні зареєстровано вже понад 900 тис. тимчасово переміщених осіб з території тимчасово окупованого Криму, а також з Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

«Станом на 19 січня 2015 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 901 281 переселенця або 638 301 сім'ю з Донбасу та Криму», – йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, 253,3 тис. сімей звернулися за призначенням допомоги, 228 тис. з них допомогу призначено, а 183 тис. – вже виплачено. Всього переселенцям перераховано 357 млн грн.

Джерело: Захід.нет
Розділи: Суспільство

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі