chrome firefox opera safari iexplorer

Учні шкіл будуть вчити історію революції гідності та війни з Росією

16 березня 2015 о 12:49

Про це було повідомлено на засіданні робочої групи за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського, яке відбулося в Міносвіти.

Робоча група розробила для вчителів методичну брошуру обсягом близько 40 сторінок формату А4, а для учнів 11-х класів – додатковий параграф до історії України обсягом близько 25 сторінок. І методичний матеріал, і параграф містить значну кількість візуального матеріалу (фото, таблиці тощо), який, за задумом авторів, має посилювати інтерактивну функцію – спонукати учнів до обговорень.

Вже розпочато підготовку параграфу та методичного матеріалу до друку, а також до розміщення онлайн їхніх електронних версій (зокрема, на сайті МОН). Друк матеріалів здійснюватиметься винятково за громадської ініціативи та волонтерської підтримки небайдужих без залучення будь-яких бюджетних коштів. І друкований, і електронний формати навчальних матеріалів будуть цілком безкоштовними.

Електронні версії додаткових навчальних матеріалів про Революцію гідності та російсько-українську війну буде розміщено на сайті МОН одразу після їхньої презентації, що відбудеться найближчим часом.

Джерело: Cultprostir.ua
Розділи: Новини освіти

1 грудня

Інші дати
День працівників прокуратури
Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.
Розгорнути
Народився Микола Леонтович
(1877, с.Монастирок, Вінницька область - 1921) – український композитор, хоровий диригент, Його обробка для хору народної пісні «Щедрик» відома у всьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
Розгорнути
Народився Платон Воронько
(1913, с. Чернеччина, Сумська область – 1988) – український письменник, публіцист. Автор поетичної збірки «Повінь».
«У моєї доні Оченята сонні, Рученьки, Мов з вати, Доня Хоче спати... Ніч прийшла Тихенька, Спи, Моя маленька...» (Платон Воронько)
Розгорнути
Народився Платон Майборода
(1918, с.Пелехівщина, Полтавська область – 1989) –український композитор, автор численних пісень і хорів, обробок народних пісень ( «Пісня про рушник», «Якщо ти любиш», «Ми підем де трави похилі», «Київський вальс»).
А чи ранньою, чи пізньою, Як цвістимуть всі сади, Я прийду до тебе піснею, Тільки прагни, тільки жди…(Платон Майборода)
Розгорнути
Народився Георгій Майборода
(1913, с. Пелехівщина Полтавської обл. - 1992) - український композитор. Автор багатьох опер, симфоній, концертів для голосу з оркестром, для скрипки з оркестром, симфонічних варіацій для віолончелі з оркестром, хорів, романсів.
Розгорнути