chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні триває тиждень австрійського кіно

20 березня 2015 о 11:50

19 березня в Україні стартує четвертий фестиваль «Тиждень австрійського кіно», в рамках якого глядачам будуть представлені кращі австрійські фільми, що вийшли на екрани в останні роки. Фестивальні покази пройдуть у Києві, Одесі, Чернівцях та Харкові.

«Починаємо ми цьогорічний фестиваль яскраво та досить нестандартно, тому що відкриваємося записом опери В-А. Моцапта «Так чинять усі жінки». Ця постановка була хітом Зальцбургзького  оперного фестивалю. Поставив оперу знаменитий Клаус Гут. Я б радила глядачам звернути увагу на фільм «Безтямне кохання», що розповідає історію життя та кохання німецького поета Генріха фон Кляйста. Особливо фільм зацікавить германістів. Щороку ми співпрацюємо з великими австрійськими кінофестивалями, зокрема, з фестивалем: Diagonale, що допомагає нам відбирати до програми кращі австрійсікі стрічки. Цього разу програма вийшла захоплюючою та різноманітною за жанрами. Сподіваюся, що кожен з глядачів знайде для себе щось цікаве», — розповіла Cultprostir референт Австрійського Культурного Форуму Мар'яна Бондаренко.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

18 грудня

Інші дати
Народився Микола Куліш
(1892, смт.Чаплинка, Херсонська область – 1937) – український письменник, режисер, драматург, громадський діяч, педагог. Автор п»єс «Мина Мазайло», «97», «Народний Малахій».
Розгорнути
Народилася Михайлина Коцюбинська
(1931, м Вінниця - 2011) - літературознавець. Авторка книжок "Образне слово в літературному творі", "Література як мистецтво слова", "Етюди про поетику Шевченка", "Зафіксоване і нетлінне" та ін.
Розгорнути
Народився Роман Завадович
(1903, с. Славна тапер Тернопільської обл. - 1985) - письменник, редактор україномовних видань за кордоном. Автор низки книжок для дітей, а також збірки релігійних віршів "З буднів у свято".
Розгорнути

Новини Дивитися всі