chrome firefox opera safari iexplorer

За сім місяців з українців зібрали 3,7 мільярдів військового збору

17 березня 2015 о 14:52

За два місяці поточного року платники податків сплатили більше 1,1 мільярдів гривень військового збору, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

«Протягом січня-лютого поточного року до державного бюджету надійшло понад 1,1 млрд грн військового збору. З них в лютому на обороноздатність України платниками податків сплачено 656,1 млн грн. Всього з початку адміністрування військового збору з серпня 2014 року бюджет отримав майже 3, 7 млрд грн військового збору», — йдеться в повідомленні.

У ДФС нагадують, що стягування військового збору продовжено до набрання чинності рішення Ради про завершення реформи Збройних сил України.

Нагадаємо, військовий збір був введений з 3 серпня 2014 року за ставкою 1,5% від об'єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи — резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, і податкові агенти.

Розділи: Суспільство

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі