chrome firefox opera safari iexplorer

Україна дізналася імена дітей, якими можна пишатися

27 квітня 2015 о 10:23

Днями відбулася церемонія нагородження премії «Диво-дитина 2015». У головній номінації «Найдивовижніша дитина» переміг унікальний хлопчик — 5-річний вундеркінд Лев Бондаренко з Харкова, який читає 145 слів за хвилину, освоїв понад 200 енциклопедій, говорить українською, російською та англійською, вивчає французьку, іспанську та японську.

Перемогу у номінації «Найрозумніша дитина» дістав 13-річний знавець української мови Артем Янчак зі Львова і юний математик 11-річний Петро Величко з Мелітополя. «Найспортивнішою дитиною» судді визнали чемпіонів світу зі спортивно-бальних танців 9-річну Дарину Ясинівську та Артема Панасенко з Києва. Найбільш творчою дитиною була визнана 12-річна Софія Матвієнко з Полтави, що здивувала присутніх на церемонії своєю віртуозною грою на флейті. У номінації «Найбільш героїчна дитина» перемогу здобули 8-річна Віра Яковлева з Полтавської області, яка врятувала з пожежі молодших брата і сестру, і 10-річна Катя Лістошенкова з Одеської області, що врятувала першокласника, який провалився під лід.

Як зазначив на церемонії Міністр освіти і науки України Сергій Квіт: «Чим більше ми будемо приділяти уваги нашим дітям — тим краще буде жити нам в нашій країні».

Нагадаємо, вже сім років поспіль Премія «Диво-дитина» традиційно підсумовує головні річні досягнення і перемоги кмітливих, творчих, талановитих та спортивних представників нового покоління. Основна мета Премії — пошук, відбір та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями обдарованих дітей України, які мають досягнення в науці, спорті чи мистецтві, унікальні розумові або фізичні здібності, дітей-рятувальників.

Джерело: Сultprostir.ua
Розділи: Суспільство

29 листопада

Інші дати
Народився Григорій Квітка-Основ’яненко
(1778, с.Основа, нині – м. Харків – 1843) – український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Основоположник художньої прози і жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Найвидатніші твори – «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-Денщик».
«Як говоримо, так і писати треба» (Григорій Квітка-Основ’яненко)
Розгорнути
Народився Григорій Косинка
(1899, с.Щербанівка, Київська область - 1934) — український письменник. Автор творів «На золотих богів», «Заквітчаний сон», «В житах», «Політика», «Фавст», Серце» та ін.
Розгорнути