chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні з'являться Сили спеціальних операцій

20 квітня 2015 о 17:15

У Генштабі України підтримали ідею створення окремої структури Сил спеціальних операцій (ССО — ред.), підпорядкованої Міноборони України.

Про це сказав начальник Управління спеціальних операцій Генштабу Сергій Кривонос під час прес-конференції, передає УНН.

“Я підтримую ту ідею, що Сили спецоперацій — це частина інформаційно-психологічних операцій і сили армійського спецназу, який є у складі Збройних сил”, — наголосив С.Кривоніс, підтримавши ініціативу неурядової організації Центру оборонних реформ щодо концепції створення Сил спецоперацій за американським зразком.

“Ми підтримуємо, що не варто вигадати нову модель, а, враховуючи обмеженість часу і фінансування, брати найкраще із досвіду інших країн”, — додав він.

Представник Генштабу наголосив на невідкладності створення ССО у даних умовах.

“У нас цейтнот у часі, тому потрібно якнайскоріше приступати до створення Сил спеціальних операцій і не займатися балачками, а конкретними діями”, — додав С.Кривоніс.

За його словами, робота із проведення спецоперацій наразі ведеться, але є “певне неспівпадання поглядів на кінцевий результат”, тому потрібно спростити шлях створення ССО.

Довідка

Сили спеціальних операцій США — активний та резервний компоненти військ спеціального призначення, які об’єднуються під командуванням Командування Сил Спеціальних Операцій США для виконання різнорідних спеціальних операцій.

Розділи: Суспільство

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути