chrome firefox opera safari iexplorer

Генсекретар НАТО засудив застосування сили проти мітингувальників в Україні

03 грудня 2013 о 17:34

Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен засудив надмірне застосування сили міліцією під час Євромайдану у Києві. Про це він сказав у Брюсселі перед початком засідання міністрів закордонних справ країн-членів НАТО.

Расмуссен також наголосив, що всі партнери НАТО, зокрема й Україна, мають дотримуватися «фундаментальних демократичних принципів, до яких належать і право на свободу зібрань і висловлювань».

«Ми, безсумнівно, поважаємо рішення України щодо того, з ким вона хоче мати партнерські відносини, в які організації прагне вступити чи з якими прагне співпрацювати. Однак я очікую, що всі вирішальні процеси, які відбуватимуться в Україні, будуть істинно демократичними», – зазначив Расмуссен.

Розділи: Суспільство

11 лютого

Інші дати
Народився Анатолій Пашкевич
(1938, с.Довбиш Житомирської обл. - 2005) - український диригент, композитор, народний артист України. Очолював Черкаський, Волинський, Чернігівський народні хори. Автор пісень "Степом, степом", "Горить Батурин", "Дума про Берестечко", "Мамина вишня", "Синові", "Біла хата", "А мати ходить на курган", "А у нас на Україні", "Ой ти ніченько" та ін.
Розгорнути
Народилась Ганна Шиленко
(1919, с. Олексіївка, Росія - 1973), український графік. Станкова і книжкова графіка: серія кольорових літографій "Українські народні пісні", ліногравюра "Вечоріє", "Пам"ятник Т.Шевченкові в Каневі", "Седнів" та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі