chrome firefox opera safari iexplorer

Фільм про «кіборгів» покажуть одночасно на всіх головних телеканалах

09 травня 2015 о 12:47

В Україні покажуть документальний фільм про оборону Донецького аеропорту, відзнятий творчим об'єднанням українських кінематографістів Babylon'13. Про це повідомляє заступник глави Адміністрації президента Ростислав Павленко.

Прем'єра документального фільму про битву українських військових за важливий стратегічний об'єкт в зоні АТО відбудеться 11 травня. На всіх головних телеканалах фільм покажуть о 20:30.

«Фільм «Аеропорт» присвячений героям-кіборгам, які вистояли 242 дні важкої оборони, тримали цей об'єкт і не дозволили агресору реалізувати свої плани", — сказав Павленко.

Нагадаємо, що бої за Донецький аеропорт, почалися 26 травня 2014. Оборона старого і нового терміналів тривала 242 дні. 22 січня українські військові змушені були залишити його. В ході боїв там були повністю зруйновані всі будівлі, обидва терміналу і вежа управління.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

20 червня

Інші дати
Народився Олександр Лазаревський
(1834, с. Шевченкове, Сумська область – 1902) – український історик, генеалог. Автор близько 450 праць і статей переважно з історії Лівобережної України – «Малоросійські посполиті селяни», «Павло Полуботок», «Полтавщина в 17 ст.». 
«Математика, медицина, фізика, механіка, музика зі своїми сестрами — чим глибше їх пізнаємо, тим сильніше палять серце наше голод і спрага.» (Григорій Сковорода)
Розгорнути
Народився Антон Думанський
(1880, Росія - 1967) – вчений-хімік, один з основоположників колоїдної хімії. В 1904 році організував в Києві першу лабораторія колоїдної хімії, ввів в колоїдну хімію фізичні методи дослідження.  
Розгорнути