chrome firefox opera safari iexplorer

Україну визнали однією з найнебезпечніших країн світу

24 липня 2015 о 13:36

Україна посіла 150-е місце в рейтингу безпеки країн світу. Про це свідчать дані досліджень, проведених міжнародною групою Інституту миру (Global Peace Index), опубліковані на сайті групи.

Як повідомляється, дослідження охопило 162 країни світу. Рівень безпеки оцінювали за трьома критеріями: мілітаризація, суспільство та наявність внутрішніх/міжнародних конфліктів.

Найбезпечнішою країною визнали Ісландію (1-ше місце), за нею – Данія. Третє місце посіла Австрія.

Україна зайняла 150-е місце в згаданому рейтингу, Росія – 152.

Найнебезпечнішою країною визнали Сирію, за нею йдуть Ірак і Афганістан. Крім того, до останньої десятки увійшли Південний Судан, Судан, ЦАР, Сомалі, Конго, Пакистан і Північна Корея.

Розділи: Суспільство

6 серпня

Інші дати
Ілля Буяльський
1789 – український і російський анатом і хірург, засновник пластичної анатомії, учений європейського рівня. Автор унікального атласу «Анатоміко-хірургічні таблиці» (1828, 1835, 1852), у якому показано операції перев’язування великих артерій.
Розгорнути
Народився Володимир Фатальчук
(1903, м.Горохів, Волинська область  – 1981) - український художник. Автор ілюстрацій до книг «Антологія української поезії», «Лісова пісня» Лесі Українки, «Життя і творчість Тараса Шевченка», «Кобзар» Тараса Шевченка, «Українські народні пісні», автор ювілейних медалей та пам»ятних значків (1964-1965).
«Великий талант, вносячи частину самого себе у свій твір, створює цим новий стиль.» (Ілля Рєпін)
Розгорнути