chrome firefox opera safari iexplorer

Топ-7 порад, як здобути стипендію за кордоном

04 серпня 2015 о 17:23

Студенти, які нещодавно отримали фінансування свого навчання. за кордоном, найкраще знають, як шукати такі можливості. Цього року переможці конкурсу стипендій від QS пропонують 7 основних підказок для всіх охочих.

1. Звертайтеся за стипендією якомога раніше.

Це одна з тих порад, яку ви, мабуть вже втомилися слухати, але успішні здобувачі фінансування кажуть, що вона була дуже важливою для успіху. «Виші мають певний обсяг коштів, і тому чим раніше ви до них звернетеся, тим більше ви отримаєте і тим легше буде отримати стипендію», говорить Алексіс Чізмазія, який отримав стипендію від QS-IE University Scholarships.

2. Перевіряйте сайти ВНЗ на можливість отримання стипендій.

Якщо ви знаєте, в яких університетах ви хочете вчитися, тоді сайти цих навчальних закладів гарне місце, щоб почати пошук стипендії. Доріс Фан, переможець стипендії 2015 QS Connect Masters Scholarship, каже: «Я б запропонував вивчити веб-сайт університету, куди ви маєте намір вступити. Як правило, веб-сайт надасть вам значні ресурси щодо отримання стипендій, матеріальної допомоги та інших джерел фінансування».

3. Пошук інших постачальників стипендій.

Переможці стипендіальних конкурсів також підкреслюють важливість виходити за межі університетів, щоб знайти альтернативних постачальників стипендій, таких як, наприклад, QS-стипендії. «Дослідження такого роду — це ключ до успіху», говорить Туї Пхамова Тхань, який успішно отримав стипендію QS-Manchester Business School Scholarships. «Поговоріть з людьми, і розширте ваш пошук доступних можливостей фінансування за допомогою інших ресурсів, таких як бібліотеки, Інтернет або книги».

4. Зверніть особливу увагу на тему конкурсного есе.

Після того як ви визначили, які стипендіальні програми вас цікавлять, наступним етапом буде заповнення анкет з точною орієнтацією на конкретні питання в них. «Знайдіть час, щоб проаналізувати тему конкурсних есе, — радить Саліматоу Балду — інший отримувач стипендії QS-IE University Scholarship. — Визначте всі ключові слова, витратьте час, щоб зрозуміти їх і суворо дотримуватися питань, на які ви відповідаєте».

5. Дайте почитати вашу заявку грамотній людині.

Це допоможе вам знайти помилки. Конструктивний зворотний зв'язок також може допомогти вам стати більш обізнаним щодо ваших власних сильних сторін і досягнень. "Мої анкети завжди значно поліпшувалися після того, як я просив когось критично поглянути на них, — говорить Стівен Джарвіс, володар QS Academic Excellence Scholarship. — Якщо цей хтось знає, хто ви і звідки, він може подумати про речі, про які не подумали ви, а також допоможе вам підтягти текст і перевірити граматику ".

6. Керуйте своїм часом.

Тайм-менеджмент особливо важливий, якщо ви берете участь відразу в декількох конкурсах на стипендії. Складіть календар всіх термінів і дайте собі достатньо часу, щоб попрацювати над кожним пакетом документів. Валентина Сандулова, переможець QS EDHEC-Business School Scholarship, встигала працювати повний день під час конкурсу. Вона радить: «Будьте терплячі, продовжуйте спроби, і переконайтеся, що ви керуєте своїм часом, так щоб встигати все вчасно».

7. Намагайтеся! Намагайтеся! Намагайтеся!

Нарешті, остання і найпоширеніша порада від успішних стипендіатів цілком проста: перестаньте сумніватися в собі і почніть спроби! "Я не був упевнений, чи варто подавати документи в першу чергу, тому, що ці стипендіальні програми дуже вимогливі, — говорить стипендіат QS Leadership Scholarship Лі Макферсон. — Проте, докладені зусилля були одним з кращих рішень, які я коли-небудь приймав ".

Справді, всі стипендіати відзначають, що вони отримали багато листів з відмовами до зустрічі з успіхом, довівши, що варто продовжувати спроби. Ви ніколи не знаєте, яка анкета виграє тому «Найголовніше, не здавайтеся на шляху до вашої мрії.»

Джерело: Твоє місто
Розділи: Новини освіти

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути