chrome firefox opera safari iexplorer

Київ знову затягло ядучим димом

03 вересня 2015 о 12:34

Київ знову затягло ядучим димом. Ще з ночі в більшій частині міста відчувався запах горілого.

На дим скаржаться мешканці Троєщини, Оболоні, Дарниці та інших районів.

Ймовірною причиною диму в столиці могла стати пожежа у лісі під Броварами. Там горить 5 га лісу. Також у Київській області горять торфовища. Однак офіційної інформації від ДСНС ще не надходило.

Як повідомляв УНІАН, увечері 26 серпня Київ несподівано оповило їдким димом. Над кількома районами міста стояла густа імла. Тоді уберегтися від диму рятувальники рекомендували закритими вікнами і увімкненими кондиціонерами. Однак на цей раз від їдкого диму з запахом горілого закриті вікна не врятували.

 

Джерело: Уніан
Розділи: Суспільство

10 червня

Інші дати
Народився Микита Шумило
(1903, с. Михайлівка Черкаської обл. - 1982) - український письменник, літературознавець, перекладач, журналіст. Автор збірок оповідань і нарисів, двох книжок для дітей, літературно-критичних нарисів "Олесь Гончар" і "Силуети".
Розгорнути
Народився Леонід Усачов
(1899, с. Червоне Кіровоградської обл. - 1965) - український композитор і диригент.
Розгорнути
Народився Богумил Воячек
(1857, Чехія – 1934) – український контрабасист, диригент, композитор, педагог чеського походження. В 1883 – 1915 рр. - соліст-констрабасист Оперного театру в Києві.
Розгорнути
1917 – проголошення Центральною Радою І Універсалу
«До українського народу в Україні і поза України сущому», яким проголошувалася автономія України. Універсал став основою для розмежування законодавчих і виконавчих функцій органів влади.  
«Народе український! В твоїх руках доля твоя. В сей трудний час всесвітнього безладдя й роспаду докажи своєю одностайністю і державним розумом, що ти, народ, народ хліборобів, можеш гордо і достойно стати поруч з кожним організованим, державним народом, як рівний з рівним.» (І Універсал)
Розгорнути