chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відбудеться Фестиваль молодого вина

19 листопада 2015 о 15:00

5-6 грудня в галереї D12 відбудеться п'ятий Kiev Food & Wine Festival. На цей раз фестиваль пропонує відзначити свято молодого вина, виробленого в Україні. Не обійдеться і без класики — легендарного французького божоле.

На цей раз фестиваль пропонує відзначити свято молодого вина, виробленого в Україні. Не обійдеться і без класики — легендарного французького божоле.

Традиція свята молодого вина зародилася у Франції ще в 19 столітті, де кожен третій четвер листопада проходити день Божоле Нуво — молодого вина, виготовленого в невеликому регіоні на північ від Ліона з винограду сорту «гаме». Сьогодні цінителі різних країн з нетерпінням чекають нового врожаю, щоб насолодиться неповторним смаком ще несозревшего вина.
Кожен Kiev Food & Wine Festival має свою тематику. Попередній фестиваль був присвячений хлібу і вину, а лейтмотивом п'ятий стане молоде вино, легке і свіже, з абсолютно незабутнім смаком. Дивувати будуть виноробні з різних куточків України. Наприклад, Закарпатська виноробня Cotnar привезе п'ять видів молодого вина: Шардоне, Трамінер, Каберне-совіньон, Леанка і Мускат, який цього року показав себе найкраще за весь час існування виноробні. Для цінителів буде представлено божоле, привезене Wine Time з Франції спеціально для фестивалю. Не залишаться без уваги ординарні, витримані та ігристі вина українських виробників, а також Старого і Нового світу. Кожен відвідувач, сплативши вартість відвідування, отримає келих в подарунок, і зможе гідно оцінити головний напій фестивалю.
Атмосфера п'ятий Kiev Food & Wine Festival буде по-справжньому святковою. Насолодитися можна буде не тільки вином, але і великою різноманітністю глінтвейну, аромат якого вже давно вважається невід'ємним атрибутом Різдва. З їжі — м'ясо, морепродукти, делікатеси і сири: тверді, м'які, пресовані і благородні. Особливим блюдом стануть смажені каштани, традиційне ласощі різдвяних фестивалів у всьому світі.

10 червня

Інші дати
Народився Микита Шумило
(1903, с. Михайлівка Черкаської обл. - 1982) - український письменник, літературознавець, перекладач, журналіст. Автор збірок оповідань і нарисів, двох книжок для дітей, літературно-критичних нарисів "Олесь Гончар" і "Силуети".
Розгорнути
Народився Леонід Усачов
(1899, с. Червоне Кіровоградської обл. - 1965) - український композитор і диригент.
Розгорнути
Народився Богумил Воячек
(1857, Чехія – 1934) – український контрабасист, диригент, композитор, педагог чеського походження. В 1883 – 1915 рр. - соліст-констрабасист Оперного театру в Києві.
Розгорнути
1917 – проголошення Центральною Радою І Універсалу
«До українського народу в Україні і поза України сущому», яким проголошувалася автономія України. Універсал став основою для розмежування законодавчих і виконавчих функцій органів влади.  
«Народе український! В твоїх руках доля твоя. В сей трудний час всесвітнього безладдя й роспаду докажи своєю одностайністю і державним розумом, що ти, народ, народ хліборобів, можеш гордо і достойно стати поруч з кожним організованим, державним народом, як рівний з рівним.» (І Універсал)
Розгорнути