chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові стартує підготовка до Різдвяного Ярмарку

24 листопада 2015 о 14:10

У центрі міста розпочався монтаж дерев’яних будиночків для учасників. Традиційно Різдвяний Ярмарок працюватиме на проспекті Свободи та площі Ринок. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Роботи зі встановлення будиночків продовжуватимуться до початку грудня. Шостий Різдвяний Ярмарок запрацює 12 грудня і триватиме до 17 січня.

Урочисте відкриття відбудеться на свято Миколая, 19 грудня, о 18:00. У цей день на львів’ян та гостей міста чекає традиційне запалення міської ялинки та святкова програма на головній сцені Різдвяного Ярмарку біля Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

«Різдвяний Ярмарок у Львові відбудеться вже шостий рік поспіль. І для львів’ян, і для гостей з України та з-за кордону це вже традиційний символ різдвяних святкувань у Львові. Тут можна буде посмакувати різноманітними стравами національних кухонь, придбати подарунки для близьких і друзів. Також ми готуємо святкову розважальну програму. Цьогорічна концепція розважальної програми: Різдво народів світу. У рамках ярмарку відбудуться два фольклорні міжнародні фестивалі, про які ми зможемо розказати трішки згодом. Ще однією особливістю цьогорічного ярмарку є те, що вперше одними з учасників будуть підприємці-ремісники з Вільнюса», – розповідає Ольга Гренюх, співорганізатор шостого Різдвяного Ярмарку у Львові.

На території Різдвяного Ярмарку діятимуть три сектори: сувенірна панорама із виставкою-продажем виробів від народних майстрів, гастрономічний сектор зі стравами національних кухонь та «Територія різдвяного настрою» із насиченою святковою програмою для усієї родини. Також тут готують благодійну кампанію для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – зазначають організатори.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути