chrome firefox opera safari iexplorer

Україна потрапила в десятку найзабрудненіших країн світу

30 грудня 2015 о 09:39

Україна посіла дев'яте місце в антирейтингу країн за смертністю від забруднення повітря. Про це повідомили в прес-службі Національного екологічного центру України з вугільної енергетики.

Дослідження здійснило агентство Bloomberg.

Під ризиком смерті від забруднення атмосфери перебуває кожен 918-й мешканець України.

Загрозу здоров’ю та життю українців становлять застарілі та неефективні підприємства енергетики й важкої промисловості. Найбільшим джерелом забруднення повітря в Україні екологи назвали вугільну енергетику. Середній вік застарілих і зношених великих ТЕС України складає 50 років. Викиди на більшості енергоблоків перевищують дозволені європейські норми в 40 разів.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі