chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: В Україні панує тотальне безвладдя та безвідповідальність

14 березня 2016 о 18:02

Про це народний депутат України, Голова Комітету з питань екологічної політики Микола Томенко наголосив сьогодні під час Погоджувальної ради в парламенті.

«Судячи з дискусій, в Україні зараз питання №1 – це зміна уряду. Але не тільки уряд треба змінювати, необхідна нова стратегія виконавчої влади, зрозумілі правила поведінки і фахові кадрові призначення на усіх рівнях», – зауважив М. Томенко.

Він звернув увагу на те, що зараз немає сформованої, дієвої та відповідальної влади на місцях.

«По Україні сьогодні сотні чиновників на керівних посадах – в статусі виконуючих обов’язки, серед яких і голови районних та обласних адміністрацій. Через це – повна відірваність місцевої виконавчої влади від центру і повна її «автономія», тобто безвідповідальність: хто ліс продає, хто – бурштин, хто – держпідприємства… Тому, крім звільнення членів уряду, необхідно зупинити і «золотий час» для місцевих чиновників, які дограбовують Україну, та нарешті сформувати відповідальну і професійну виконавчу владу від Києва до місцевих громад», – підсумував Микола Томенко.

Розділи: Політика

16 вересня

Інші дати
Народився Петро Масоха
(1904, с. Первомайське Черкаської області - 1991) - український актор театру та кіно. Грав у фільмах "Є такий хлопець" (Костромін), "Вершники" (Іван Половець), "Земля" (Хома),  "Іван" (Іван).
Розгорнути
Народився Петро Борзяк
(1903 - 2000) – український фізик, вчений. Автор комплексних досліджень фізичної природи різних фотокатодів. В 1951 відкрив екситонне поглинання світла напівпровідниковими стибій-цезійовими та олов'яно-цезійовими плівками і пов'язану з цим фотоелектронну емісію.
Розгорнути
1658 – гетьманом Іваном Виговським укладено Гадяцький договір
Іван Виговський (? – 1664) – гетьман Війська Запорзіького (1657 – 1659), Київський воєвода (1659 – 1664). Гадяцький договір – угода, укладена біля міста Гадяч за ініціативою гетьмана Івана Виговського між Річчю Посполитою і Гетьманщиною. Угода передбачала входження Гетьманщини до складу федеративної Речі Посполитої під назвою «Великого Князівства Руського» як третього рівноправного члена Польщі і Литви.
Розгорнути