chrome firefox opera safari iexplorer

70% українців вважають себе цілком здоровими

24 травня 2016 о 13:00

Українці намагаються їсти тільки здорову їжу і уникати продуктів з штучними добавками. Відчувають себе хронічно хворими близько 15% українців TNS Близько 70% українців заявляють, що вважають себе в цілому здоровими.

148465

Як зазначають соціологи, протягом цього періоду незначно зростала частка тих, хто не дуже задоволений своїм здоров'ям, а кількість людей з хронічними або серйозними захворюваннями залишалося стабільним на рівні 15%. Популярний тренд здорового способу життя не обійшов Україну стороною. Переважна більшість (79%) опитаних упевнені, що для того щоб бути красивим, потрібно вести здоровий спосіб життя. 71% прагне уникати продуктів з штучними добавками, а трохи менше, 69% намагаються їсти тільки здорову їжу і 68% не купувати напівфабрикатів. TNS При цьому позначається велика зайнятість, і майже половина українців часто не встигають нормально поїсти і перекушують на ходу. Дослідження TNS MMI проводиться на постійній основі серед жителів України 12-65 років у містах 50 тис+ (крім АРК). Вибіркова сукупність: 5000 респондентів щоквартально.

148466

За даних міжнародного опитування GfK, більшість українців (58%) задоволені кількістю вільного часу (20% — повністю задоволені, 38% — задоволені в деякій мірі).

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути