chrome firefox opera safari iexplorer

Четверть українців вважають себе нещасними

20 березня 2013 о 17:29

Про 100% щастя у власному житті можуть сказати 22% українців. Про це повідомила під час прес-конференції науковий Співробітник Київського міжнародного Інституту соціології Олена Горошко, передає кореспондент УНН.

Відповідно серед опитаних українців у лютому 2013 року, 22% відповіли, що вони повністю щасливі, скоріше так – 40%, і так і ні – 26%, скоріше ні – 7%, взагалі не щасливі 4% і не визначилися 4%.

“За індексом, що змінюється від 100 до -100, найвищий індекс – це щастя людей і з усіх компонентів щастя оцінюється найбільше і в середньому для всієї України складає 40 балів”, — зазначила експерт.

Окрім того, як зазначає експерт, чоловіки в Україні вважають себе більш щасливими та благополучнішими, ніж жінки.

Така тенденція пов’язана із тим, що жінки більше переймаються родиною та її майбутнім життям.

“Благополуччя чоловіки оцінюють вище. Різниця не в тому, як оцінюють саме щастя, бо щастя чоловіки і жінки оцінюють порівну, а велика різця в тому, що жінки менш оптимістичні”, — сказала О.Горошко.

Також вона наголосила, що серед молоді цей показник вирівнюється.

Нагадаємо, довше живуть ті люди, які перебувають у щасливому шлюбі – це стосується і чоловіка, і жінки.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути