chrome firefox opera safari iexplorer

Чи не варто нам, українцям, нагадати про себе і свої права?!

28 травня 2016 о 10:27

Скажу чесно, вже дістали розумні ідеологеми чи міфологеми про те, що наша мрія, ідея чи сенс життя — вступити у щось! Раніше — в СНД, потім — в «руській мір», нині — в НАТО чи ЄС.

Я ж переконаний, що наша мрія та ідея — СТВОРИТИ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ, в якій кожний громадянин буде з гордістю й гідністю жити та працювати!!!

Не тікати на заробітки в Європу, а їздити в Європу на екскурсії та відпочинок. Не просити іноземців покерувати українцями й дати їм за це наше громадянство, а залучити наших справжніх патріотів і відповідальних професіоналів до державного будівництва.

Бо ніхто за нас самих нас не врятує, і ніхто за нас самих нас щасливими не зробить!

100x75-1Микола Томенко, громадський та політичний діяч, лідер Громадського руху «Рідна країна»

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути