chrome firefox opera safari iexplorer

Чи не варто нам, українцям, нагадати про себе і свої права?!

28 травня 2016 о 10:27

Скажу чесно, вже дістали розумні ідеологеми чи міфологеми про те, що наша мрія, ідея чи сенс життя — вступити у щось! Раніше — в СНД, потім — в «руській мір», нині — в НАТО чи ЄС.

Я ж переконаний, що наша мрія та ідея — СТВОРИТИ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ, в якій кожний громадянин буде з гордістю й гідністю жити та працювати!!!

Не тікати на заробітки в Європу, а їздити в Європу на екскурсії та відпочинок. Не просити іноземців покерувати українцями й дати їм за це наше громадянство, а залучити наших справжніх патріотів і відповідальних професіоналів до державного будівництва.

Бо ніхто за нас самих нас не врятує, і ніхто за нас самих нас щасливими не зробить!

100x75-1Микола Томенко, громадський та політичний діяч, лідер Громадського руху «Рідна країна»

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути