chrome firefox opera safari iexplorer

Чи не варто нам, українцям, нагадати про себе і свої права?!

28 травня 2016 о 10:27

Скажу чесно, вже дістали розумні ідеологеми чи міфологеми про те, що наша мрія, ідея чи сенс життя — вступити у щось! Раніше — в СНД, потім — в «руській мір», нині — в НАТО чи ЄС.

Я ж переконаний, що наша мрія та ідея — СТВОРИТИ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ, в якій кожний громадянин буде з гордістю й гідністю жити та працювати!!!

Не тікати на заробітки в Європу, а їздити в Європу на екскурсії та відпочинок. Не просити іноземців покерувати українцями й дати їм за це наше громадянство, а залучити наших справжніх патріотів і відповідальних професіоналів до державного будівництва.

Бо ніхто за нас самих нас не врятує, і ніхто за нас самих нас щасливими не зробить!

100x75-1Микола Томенко, громадський та політичний діяч, лідер Громадського руху «Рідна країна»

17 липня

Інші дати
Народилася Олена Пчілка (Ольга Косач)
(1849, м. Гадяч Полтавської обл. - 1930) - українська письменниця, драматург, перекладач, критик, публіцист, етнограф, фольклорист, журналіст, редактор, видавець, педагог. Мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.
Розгорнути
Народилася Олена Пчілка (Косач Ольга Петрівна)
(1849, м. Гадяч, Полтавська область – 1930), українська письменниця, драматург, перекладач, критик, публіцист, етнограф, фольклорист, журналіст, редактор, видавець, педагог. Мати Лесі Українки, сестра Михайла Драгоманова.
“Українська течія – се було наше природне оточення... Щодо пісень українських, то не знаю, чи ще в якомусь панському домі співано їх так багато, як у нас”. (Олена Пчілка)
Розгорнути
Народився Філарет Колесса
(1871, с. Піщани, Львівська область - 1947) – українського композитора, фольклориста, літературознавця, основоположника українського етнографічного музикознавства.  
Розгорнути