chrome firefox opera safari iexplorer

«Євробачення-2016»: де і коли дивитися прямі ефіри

10 травня 2016 о 14:16

У столиці Швеції Стокгольмі сьогодні, 10 травня, відбудеться перший півфінал одного з головних музичних конкурсів «Євробачення-2016».

Подивитися прямий ефір можна о 22:00 за київським часом на каналі «Перший національний».

Всі учасники продемонструють свої номери. Відзначимо, що 10 травня виступатимуть представники 18 країн-учасниць.

У другому півфіналі, 12 травня, можна буде подивитися виступ співачки Джамали, яка представляє Україну.

Другий півфінал покажуть 12 травня о 22:00 за київським часом.

У фіналі, який відбудеться 14 травня, будуть виступати 26 конкурсантів – по 10 переможців півфіналів, а також 6 команд, які потрапляють у фінал автоматично: представники країн так званої «Великої п'ятірки» – засновників конкурсу (Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція), а також країна-господиня цього року — Швеція.

Джамала
© https://www.facebook.com/

 

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

4 березня

Інші дати
День пам’яті князя Ярослава Мудрого
Ярослав Мудрий (бл. 983 – 1054) – великий князь Київський, видатний державний діяч і полководець Київської Русі. За князювання Ярослава мудрого значно розширилися і зміцнилися міжнародні зв"язки Київської Русі. Фактично об"єднав всі руські землі під своєю владою. Як високоосвічена людина дбав про освіту і культуру свого народу, заснував при Софійському соборі школу і бібліотеку. За його ініціативою почалася в Києві праця над перекладами грецьких та інших книг на церковно-слов"янську мову, переписувано багато книг. Київська Русь Ярослава Мудрого - велика і могутня держава Європи.
Розгорнути
Народився Михайло Вербицький
(1815, с. Явірник-Руський, Польща – 1870), український композитор, громадський діяч, автор музики до Гімну України.
Розгорнути
Народився Володимир Івасюк
(1949, м.Кіцмань Чернівецька область – 1979) - український композитор і поет. Один з основоположників української естрадної музики.
«Червону руту Не шукай вечорами, - Ти у мене єдина, Тільки ти, повір. Бо твоя врода – То є чистая вода, То є бистрая вода З синіх гір.» (Володимир Івасюк)
Розгорнути