chrome firefox opera safari iexplorer

Гайтана виступить у фіналі Євробачення-2012 передостанньою

25 травня 2012 о 09:08

Співачка Гайтана, яка представляє Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2012, який відбувається 22-26 травня в Баку (Азербайджан), вийшла у фінал конкурсу.

Гайтана виступила ввечері 24 травня в другому півфіналі під номером 7 з піснею Be My Guest.

Всього у другому півфіналі свої пісні виконали 18 учасників, 10 з них у підсумку пройшли у фінал, який відбудеться 26 травня.

У ньому візьмуть участь представники 26 країн.

18 лютого Гайтана стала переможцем національного відбору «Євробачення-2012».

На Євробаченні-2011, що відбулося 10-14 травня 2011 року в Дюссельдорфі (Німеччина), представниця України Міка Ньютон зайняла у фіналі конкурсу 4-е місце.

12 серпня

Інші дати
12 серпня відзначають:
  • Міжнародний день молоді.
Розгорнути
Народився Андрій Білецький
(1911, м. Харків - 1995) - український філолог, педагог, перекладач. Автор праць  із класичної філології, загального мовознавства, романістики, палеографії, дослідник давньогрецького епосу і міфології, українсько-грецьких літературних зв'язків.
Розгорнути
Народився Андрій Бобенко (Бібик)
(1854, с. Добренька, Харківська область – 1920)український поет, один з перших поетів-робітників.
«Здається, скоро я покину Все, що любив, для чого жив, Сім'ю, народ свій, Україну, Все, чим на світі дорожив. А вам, брати мої і діти, Даю маленький заповіт: Шукайте всюди правди світу.» (Андрій Бобенко)
Розгорнути