chrome firefox opera safari iexplorer

«Королева України — 2016»: названо ім'я найкрасивішої дівчини

26 травня 2016 о 10:10

Грандіозний фінал IX Національного телеконкурсу краси і таланту «Королева України-2016» завершився урочистою церемонією нагородження найкрасивішої дівчини, гідної цього титулу і золотої корони. Нею стала Вероніка Михайлишин з Івано-Франківська.

Вероніка, як переможниця телепроекту, представить Україну на міжнародному конкурсі — Miss Model of the World, який пройде в Китаї в кінці листопада. Крім титулів і номінацій Вероніка отримала спеціальний подарунок від туристичної компанії Yana Luxury Travel — подорож до Парижа, а також стала обличчям провідній французькій марки Lise Charmel.

"Королева України - 2016"

«Королева України — 2016»: названо ім'я найкрасивішої дівчини

Всього, за титул і корону змагалися 20 учасниць з усієї України, які за весь період проекту довели, що українки не тільки розумні і талановиті, але соціально активні та небайдужі до екології країни.

ТОП-6 супер-фіналісток будуть представляти нашу країну на міжнародних конкурсах, а саме:

  • «Королева України Planet 2016» — Аліса Шептуха, г. Харків — конкурс «Miss Planet» у Грузії;
  • «Королева України Grand International 2016» — Марина Кушнір, Донецька область — конкурс «Miss Grand International» у США;
  • «Королева України Eco Universe 2016» — Валерія Михайлова, м Кіровоград — конкурс «Miss Eco Universe» у Єгипті;
  • «Королева України International 2016» — Марина Малюгина, м Суми — конкурс «Beauty Model International» у Німеччині;
  • «Королева України Top Model 2016» — Анастасія ЦІЗ, м Мелітополь — конкурс «Miss Global» у США.

"Королева України - 2016"

«Королева України — 2016»: названо ім'я найкрасивішої дівчини

Цей нелегкий вибір зробили експерти у сфері шоу-бізнесу, краси, телебачення та українські діячі на чолі з президентом національного конкурсу Наталією Ковальовою.

Особливістю конкурсу став новий формат події — STREET FASHION SHOW.

Конкурсантки дефілювали у вечірніх сукнях під гімн конкурсу у супроводі автора пісні Карла Фрієрсона, продемонстрували свої модельні параметри в купальниках Lise Charmel, запалювали гостей разом з OLEYNIK і показали реальне street-fashion show у колекції PHILIPP PLEIN від компанії ONE GROUP.

До слова, у честь 25-річчя Незалежності України була розроблена ексклюзивна колекція «Символи України» для ТОП-6 фіналісток. Церемонія нагородження відбулася в етно-сукнях від Оксани Полонець, відшитих спеціально до дня вишиванки.

Відзначимо, що сюрпризом вечора став виступ Dan Balan з усіма учасниками конкурсу «Королева України-2016».

Джерело: tochka.net
Розділи: Суспільство

15 серпня

Інші дати
Володимир Беклемішев
1861 –  російський та український скульптор, педагог, автор пам’ятників Т. Шевченку, П. Чайковскому та ін.
Розгорнути
Народився Григорій Ґалаґан
(1819, с.Сокиринці, Чернігівська область - 1888) — громадський діяч, українофіл, меценат, представник відомого козацько-старшинсько роду Ґалаґанів. У родовій садибі в Сокиринцях створив своєрідний центр українського культурно-господарського руху. Засновник Прилуцької чоловічої та жіночої гімназій, ремісничих училищ, колегії Павла Галагана у Києві, що стала одним із провідних навчальних закладів того часу.
“Пройдімося просторим садибним парком: його прикрашають альтанки, павільйони, мавзолеї, мости. Увійдімо в будинок: його зали заповнені старовинними предметами меблів, портретами, зброєю; вітрини переповнені фарфором, сріблом. …За всієї маси мистецьких скарбів, якими володіють Сокиринці, вони зберігаються, одначе, в ідеальному порядку. Будинок, парк, усі колекції, все має на собі відбиток турботливого — більше! любовного ставлення до старовини рідної й мистецької. От якби так зберігалося багато наших маєтків, що гинуть у глушині…”. (Георгій Лукомський про садибу Георгія Галагана в Сокиринцях)
Розгорнути