chrome firefox opera safari iexplorer

Ліна Костенко в цьому році опублікує новий твір

03 травня 2016 о 13:00

Українська письменниця Ліна Костенко в цьому році опублікує новий твір. Про це в ефірі «Радіо Свобода» повідомив видавець Іван Малкович.

За його словами, це буде своєрідне культурно-історичне есе з екскурсом в два-три століття вглиб:

Ліна Костенко натхненно працює. І вона пише вірші. Вона дуже багато пише віршів... Це не роман. Це без героя, це як поет, як Ліна Костенко. Я не знаю, чи маю право вже розсекречувати більше. Я ще не радився з Ліною Василівною...
Нагадаємо, спеціально до 86-річчя Ліни Василівни Костенко СТБ зняв міжпрограмні ролики, в яких ведучі каналу читають вірші поетеси.

У роликах знялися: Павло Костіцин, Лілія Ребрик, Іраклі Макацарія, Надія Матвєєва, Ігор Кондратюк, Тетяна Висоцька, Віта Евтушина, Ольга Кучер і Роза Аль-Намрі.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

1 грудня

Інші дати
День працівників прокуратури
Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.
Розгорнути
Народився Микола Леонтович
(1877, с.Монастирок, Вінницька область - 1921) – український композитор, хоровий диригент, Його обробка для хору народної пісні «Щедрик» відома у всьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
Розгорнути
Народився Платон Воронько
(1913, с. Чернеччина, Сумська область – 1988) – український письменник, публіцист. Автор поетичної збірки «Повінь».
«У моєї доні Оченята сонні, Рученьки, Мов з вати, Доня Хоче спати... Ніч прийшла Тихенька, Спи, Моя маленька...» (Платон Воронько)
Розгорнути
Народився Платон Майборода
(1918, с.Пелехівщина, Полтавська область – 1989) –український композитор, автор численних пісень і хорів, обробок народних пісень ( «Пісня про рушник», «Якщо ти любиш», «Ми підем де трави похилі», «Київський вальс»).
А чи ранньою, чи пізньою, Як цвістимуть всі сади, Я прийду до тебе піснею, Тільки прагни, тільки жди…(Платон Майборода)
Розгорнути
Народився Георгій Майборода
(1913, с. Пелехівщина Полтавської обл. - 1992) - український композитор. Автор багатьох опер, симфоній, концертів для голосу з оркестром, для скрипки з оркестром, симфонічних варіацій для віолончелі з оркестром, хорів, романсів.
Розгорнути