chrome firefox opera safari iexplorer

Ліна Костенко в цьому році опублікує новий твір

03 травня 2016 о 13:00

Українська письменниця Ліна Костенко в цьому році опублікує новий твір. Про це в ефірі «Радіо Свобода» повідомив видавець Іван Малкович.

За його словами, це буде своєрідне культурно-історичне есе з екскурсом в два-три століття вглиб:

Ліна Костенко натхненно працює. І вона пише вірші. Вона дуже багато пише віршів... Це не роман. Це без героя, це як поет, як Ліна Костенко. Я не знаю, чи маю право вже розсекречувати більше. Я ще не радився з Ліною Василівною...
Нагадаємо, спеціально до 86-річчя Ліни Василівни Костенко СТБ зняв міжпрограмні ролики, в яких ведучі каналу читають вірші поетеси.

У роликах знялися: Павло Костіцин, Лілія Ребрик, Іраклі Макацарія, Надія Матвєєва, Ігор Кондратюк, Тетяна Висоцька, Віта Евтушина, Ольга Кучер і Роза Аль-Намрі.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути