chrome firefox opera safari iexplorer

Ліна Костенко в цьому році опублікує новий твір

03 травня 2016 о 13:00

Українська письменниця Ліна Костенко в цьому році опублікує новий твір. Про це в ефірі «Радіо Свобода» повідомив видавець Іван Малкович.

За його словами, це буде своєрідне культурно-історичне есе з екскурсом в два-три століття вглиб:

Ліна Костенко натхненно працює. І вона пише вірші. Вона дуже багато пише віршів... Це не роман. Це без героя, це як поет, як Ліна Костенко. Я не знаю, чи маю право вже розсекречувати більше. Я ще не радився з Ліною Василівною...
Нагадаємо, спеціально до 86-річчя Ліни Василівни Костенко СТБ зняв міжпрограмні ролики, в яких ведучі каналу читають вірші поетеси.

У роликах знялися: Павло Костіцин, Лілія Ребрик, Іраклі Макацарія, Надія Матвєєва, Ігор Кондратюк, Тетяна Висоцька, Віта Евтушина, Ольга Кучер і Роза Аль-Намрі.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути