chrome firefox opera safari iexplorer

Ліна Костенко в цьому році опублікує новий твір

03 травня 2016 о 13:00

Українська письменниця Ліна Костенко в цьому році опублікує новий твір. Про це в ефірі «Радіо Свобода» повідомив видавець Іван Малкович.

За його словами, це буде своєрідне культурно-історичне есе з екскурсом в два-три століття вглиб:

Ліна Костенко натхненно працює. І вона пише вірші. Вона дуже багато пише віршів... Це не роман. Це без героя, це як поет, як Ліна Костенко. Я не знаю, чи маю право вже розсекречувати більше. Я ще не радився з Ліною Василівною...
Нагадаємо, спеціально до 86-річчя Ліни Василівни Костенко СТБ зняв міжпрограмні ролики, в яких ведучі каналу читають вірші поетеси.

У роликах знялися: Павло Костіцин, Лілія Ребрик, Іраклі Макацарія, Надія Матвєєва, Ігор Кондратюк, Тетяна Висоцька, Віта Евтушина, Ольга Кучер і Роза Аль-Намрі.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути