chrome firefox opera safari iexplorer

Львів потрапив до рейтингу кращих туристичних міст Європи

26 травня 2016 о 12:21

Львів входить до першої п'ятірки туристичних міст Європі. Його радять відвідати туристам у цьому році.

Про це повідомляє путівник Lonely Planet. До числа кращих також потрапили грецький півострів Пелопоннес, а також данське місто Орхус, італійська Венеція та французький Дордонь.

«Останнім часом Україна переживає бурхливі часи, але багато хто не знає, що на заході країни прямий вплив цих подій відчутний мало, а деякі місця навіть процвітають за нового порядку», — зазначає туристичний путівник про українські туристичні місця.

Львів назвали «чудовим і привітним центральноєвропейським містом, яке може похвалитися всім найкращим, що є в Україні». Цього року у місті пройде майже сотня різноманітних святкових подій. Найпопулярніші з них будуть присвячені каві, джазу й українській незалежності. Автори путівника згадують й про дивовижну історичну архітектуру, яка є Львові.

2016 рік, на думку авторів рейтингу, буде найкращим часом, щоб відвідати це чудове місто. Путівник наголошує, що місцеві мешканці раді як ніколи бачити іноземців, що мандрують їхньою країною. Крім того вигідний курс валют дозволить туристам отримати максимум з кожної витраченої монети. Львів часто порівнюють з Прагою і Краковом й автори путівника закликають їхати у місто якнайшвидше, «поки цей секрет ще не роз базікали».

Джерело: znaj.ua
Розділи: Туристичні новини

4 березня

Інші дати
День пам’яті князя Ярослава Мудрого
Ярослав Мудрий (бл. 983 – 1054) – великий князь Київський, видатний державний діяч і полководець Київської Русі. За князювання Ярослава мудрого значно розширилися і зміцнилися міжнародні зв"язки Київської Русі. Фактично об"єднав всі руські землі під своєю владою. Як високоосвічена людина дбав про освіту і культуру свого народу, заснував при Софійському соборі школу і бібліотеку. За його ініціативою почалася в Києві праця над перекладами грецьких та інших книг на церковно-слов"янську мову, переписувано багато книг. Київська Русь Ярослава Мудрого - велика і могутня держава Європи.
Розгорнути
Народився Михайло Вербицький
(1815, с. Явірник-Руський, Польща – 1870), український композитор, громадський діяч, автор музики до Гімну України.
Розгорнути
Народився Володимир Івасюк
(1949, м.Кіцмань Чернівецька область – 1979) - український композитор і поет. Один з основоположників української естрадної музики.
«Червону руту Не шукай вечорами, - Ти у мене єдина, Тільки ти, повір. Бо твоя врода – То є чистая вода, То є бистрая вода З синіх гір.» (Володимир Івасюк)
Розгорнути