chrome firefox opera safari iexplorer

Метеорологи прогнозують найспекотніший рік за всю історію

24 травня 2016 о 15:09

За прогнозами метеорологів цей рік буде одним з найспекотніших за всю історію

Дощі, швидше за все ви будете згадувати з ностальгією, три літніх місяці обіцяють бути відчайдушно жаркими, має сенс закуповувати вже зараз кондиціонери.

Як повідомляє Національне управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) в 2016 році спека буде бити всі рекорди.

За даними експертів середня глобальна температура за місяць була на 1,1° С вище середньої за все ХХ століття значення в 13,7 ° С, побивши попередній рекорд 2010 року на 0,5 ° С, повідомляє NASA.

Узагальнивши всі дані експерти Climate Central відзначили, що високою ймовірністю нинішній рік стане найспекотнішим в сучасній історії метеорологічних спостережень. Кліматологи б'ють на сполох, температура на Землі піднялася вна 1,45 ° С.

Розрахунки Національного Космічного агентства США припускають, що така тенденція продовжиться, і 2016 рік стане рекордно спекотним в історії спостережень, стане третім поспіль рекордом: після 2014 і 2015 рр і на думку вчених очікувати хорошого від 2016 теж не варто.

За даними Українського гідрометцентру, спека прийде в Україну в у найближчі дні, температура повітря в деяких регіонах країни досягне 27-30 градусів тепла.

23 червня

Інші дати
Народився Михайло Матусовький
(1915, м. Луганськ – 1990) – радянський поет. Автор текстів пісень: «На безымянной высоте», «С чего начинается Родина», «Подмосковные вечера» та ін.
Розгорнути
Народилася Анна Ахматова (Горенко)
(1889, м.Одеса – 1966) - російська поетеса, літературознавець, перекладач.
«Эти очи — словно море, Волн сиянье голубых. И мое былое горе, Как пылинка, тонет в них. Эти очи — как криница. Перламутр блестит на дне, А надежда, как зарница, Сквозь ресницы блещет мне.» (Анна Ахматова, переклад вірша Івана Франка)
Розгорнути