chrome firefox opera safari iexplorer

Між Києвом і Чернівцями хочуть відновити авіасполучення

16 травня 2016 о 22:07

Між Чернівцями і Києвом вже з червня планується відновити регулярні авіарейси. Про це на брифінгу розповів міський голова Олексій Каспрук, повідомляє Молодий буковинець.

«Є домовленість з Міжнародними авіалініями України про відновлення авіарейсу, — сказав мер. — Я мав розмову з цього приводу нашим земляком Ароном Майбергом (він колишній чернівчанин і володіє часткою МАУ, — авт.). Ми очікуємо інспекцію з МАУ і в разі, якщо їх влаштують умови, вже у червні запустять рейс Чернівці-Київ».

Попередньо йдеться про те, що рейси буде виконувати літак «Ембраєр» на 60 місць, для якого злітно-посадкова смуга є достатньою. Водночас аеропорт ще потребує фінансової підтримки — на завершення світло-сигнального обладнання, огорожу та обладнання з обслуговування літаків.

Вилітати з Чернівців літак буде о 7-й ранку, повертатися — о 9-й вечора.

Видання нагадує, що останні регулярні рейси з аеропорту Чернівців були виконані ще у січні 2014 року.

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути