chrome firefox opera safari iexplorer

Між Києвом і Чернівцями хочуть відновити авіасполучення

16 травня 2016 о 22:07

Між Чернівцями і Києвом вже з червня планується відновити регулярні авіарейси. Про це на брифінгу розповів міський голова Олексій Каспрук, повідомляє Молодий буковинець.

«Є домовленість з Міжнародними авіалініями України про відновлення авіарейсу, — сказав мер. — Я мав розмову з цього приводу нашим земляком Ароном Майбергом (він колишній чернівчанин і володіє часткою МАУ, — авт.). Ми очікуємо інспекцію з МАУ і в разі, якщо їх влаштують умови, вже у червні запустять рейс Чернівці-Київ».

Попередньо йдеться про те, що рейси буде виконувати літак «Ембраєр» на 60 місць, для якого злітно-посадкова смуга є достатньою. Водночас аеропорт ще потребує фінансової підтримки — на завершення світло-сигнального обладнання, огорожу та обладнання з обслуговування літаків.

Вилітати з Чернівців літак буде о 7-й ранку, повертатися — о 9-й вечора.

Видання нагадує, що останні регулярні рейси з аеропорту Чернівців були виконані ще у січні 2014 року.

19 червня

Інші дати
Никифор Шолуденко 
1919 – гвардії старшина, командир розвідувального взводу 22-ї гвардійської танкової бригади 1-го Українського фронту. Загинув, визволяючи Київ. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Євген Шерстобитов
(1928, м. Улан-Уде, Росія – 2008) – український кінорежисер і сценарист. На кіностудії імені О.Довженка поставив фільми «Туманність Андромеди», «Юнга зі шхуни «Колумб» та ін.
«Там, де є українці, там завжди є мистецтво» (Юрій Липа)
Розгорнути
Народився Євген Купчинський
(1867, Тернопільська область - 1938) – український композитор, віртуоз-цитрист, диригент.  
Розгорнути