chrome firefox opera safari iexplorer

Село Терпіння славиться цілющими водами

17 травня 2016 о 11:39

Якщо ви хочете побувати на джерелах, які за своїми властивостями не поступаються водам «Нафтусі», варто відвідати невелике село Терпіння, що поблизу Мелітополя в Запорізькій області.

Саме сюди приїжджає безліч людей, які намагаються побувати на місцевих джерелах. У зв'язку з вмістом іонів срібла, вода в джерелах не псується і довго зберігає свої цілющі властивості.

Варто розповісти про три основних джерела: Один з них названий на честь Миколи Чудотворця. Його воду називають мертвою, оскільки він, як стверджують місцеві жителі, «умертвляє» всі хвороби. Другий, джерело Богородиці, вважається живим, оскільки він «оживляє» здоров'я.

Третє джерело, святого Пантелеймона, здатне лікувати захворювання органів травлення, нирок, печінки. У проміжках між лікувальними процедурами всім гостям не доведеться нудьгувати. Крім трьох основних джерел, які б'ють прямо испод землі, неподалік знаходяться 12 джерел, вода в яких дуже холодна і смачна. Тут же розташований і дуже довгий природний тунель, в якому під час Другої світової війни ховалися партизани від німецьких загарбників.

Саме село Терпіння, яке вражає своєю незвичайною назвою, має багату духовну спадщину. Колись тут жили старорусские сектанти з Катеринославі і Тамбова. Сюди навіть приїжджав імператор Олександр I, який вирішував долю колоністів, яких в цю місцевість привернула не просто смачна питна вода, а й її відмінні цілющі властивості. Остаточно ж облагородили Терпіннівського джерела прийшли в цю місцевість в 90-х роках ченці. Крім цього, в Терпіння ви побачите 450-річний дуб, про що свідчить розташована поруч з ним табличка.

25 червня

Інші дати
Іван Крип’якевич
1886 –  історик, академік АН УРСР, професор Львівського університету, директор Інституту суспільних наук АН України.
Розгорнути
Народився Віталій Русанівський
(1931, м. Харків - 2077) - український науковець, філолог, мовознавець-україніст і славіст, викладач.  Автор близько 350 праць із проблем сучасної української мови і історії, українського, слов'янського і загального мовознавства, історичної граматики, стилістики.
Розгорнути
Народився Євген Попович
(1930, с. Межиріч Черкаської обл. - 2007) - український перекладач. Переклав твори Г. Беля, Е. М. Ремарка, Г. Е. Лессінга, Т. Манна, Е. Т. А. Гофмана, В. Гете, Г. Гейне та ін. австрійських, німецьких і швейцарських письменників; переклав  з німецької "Щоденники" О. Кобилянської.
Розгорнути
Народився Іван Крип'якевич
(1886, м.Львів – 1967), український  історик. Автор ряду наукових досліджень про українську козацьку державність та діяльність Богдана Хмельницького, підручників з історії України. Інститут українознавства НАН України носить ім'я І.П.Крип'якевича.
Розгорнути

Новини Дивитися всі