chrome firefox opera safari iexplorer

Столичний метрополітен на один день відкриє станцію Львівська брама

25 травня 2016 о 08:47

З нагоди дня міста Київський метрополітен обіцяє звозити пасажирів на станцію, яка не здана у використання. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

Комунальне підприємство розпочало опитування на своїй сторінці у Facebook на тему "Чому ви хочете потрапити «туди, де не спиняється метро?». Авторів найпопулярніших відповідей повезуть на екскурсію «мертвою» станцією.

Станція «Львівська брама» в центрі Києва вже понад 10 років позначена на схемах ліній як така, що готується до відкриття.

Легально побувати на ній можна в четвер, з нагоди святкування дня Києва. Проте навіть у цей день омріяна станція буде доступна не всім. На офіційній сторінці в соцмережі КП Київський Метрополітен оголосив, що бере в дорогу авторів найбільш уподобаних коментарів:

«Цей день настав! До Дня Києва у метрополітені відбудеться екскурсія на „Львівську браму“. Лайкайте, поширюйте та пишіть у коментарях, чому ви хочете потрапити „туди, де не спиняється метро“. З нами поїдуть автори історій, що наберуть найбільше вподобань», — написали у вівторок пополудні на сторінці підприємства.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Суспільство

24 червня

Інші дати
За церковним календарем 24 червня християни, які живуть за західною традицією святкують Різдво Іоанна Хрестителя, або Івана Предтечі. 
Іван Предтеча був посланцем Бога, щоб сповістити людям про прихід і живу присутність Месії на землі. Він указує на Спасителя і хрестить Його в ріці Йордан.
Розгорнути
Василь Будник
1913 - український учений у галузі ракетобудування та космічної техніки. Розробник перших балістичних ракет, один із засновників конструкторського бюро «Південне». Герой Соціалістичної Праці. Академік НАН України.
Розгорнути
Іван Стешенко
1873-український літературознавець,письменник.
Розгорнути
Народився Іван Твердохліб
(1899. с. Довжик Харківської обл. - 1986) - український актор театру і кіно. ролі: Оврам ("Патетична соната"), Череви ("Сорочинський ярмарок"), Павло ("Коліївщина"), Іван ("Дорогою ціною") та ін.
Розгорнути
Народився Феофіл Яновський
(1860, с.Миньківці, Хмельницька область – 1928), український лікар-терапевт, один з засновників Київської терапевтичної школи. За його ініціативою на Київщині в інших регіонах засновано багато протитуберкульозних закладів санаторного типу. Національний інститут фтизіатрії та пульмонології носить ім»я Ф.Г.Яновського.
«Любити ближнього – це найважливіша з людських наук, вона вистраждана людством " (Олексь Гончар)
Розгорнути