chrome firefox opera safari iexplorer

Столичний метрополітен на один день відкриє станцію Львівська брама

25 травня 2016 о 08:47

З нагоди дня міста Київський метрополітен обіцяє звозити пасажирів на станцію, яка не здана у використання. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

Комунальне підприємство розпочало опитування на своїй сторінці у Facebook на тему "Чому ви хочете потрапити «туди, де не спиняється метро?». Авторів найпопулярніших відповідей повезуть на екскурсію «мертвою» станцією.

Станція «Львівська брама» в центрі Києва вже понад 10 років позначена на схемах ліній як така, що готується до відкриття.

Легально побувати на ній можна в четвер, з нагоди святкування дня Києва. Проте навіть у цей день омріяна станція буде доступна не всім. На офіційній сторінці в соцмережі КП Київський Метрополітен оголосив, що бере в дорогу авторів найбільш уподобаних коментарів:

«Цей день настав! До Дня Києва у метрополітені відбудеться екскурсія на „Львівську браму“. Лайкайте, поширюйте та пишіть у коментарях, чому ви хочете потрапити „туди, де не спиняється метро“. З нами поїдуть автори історій, що наберуть найбільше вподобань», — написали у вівторок пополудні на сторінці підприємства.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Суспільство

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути