chrome firefox opera safari iexplorer

Станцію метро «Львівська брама» планують відкрити у 2015 році. Якщо знайдуть гроші

06 листопада 2013 о 14:23

Станцію метро «Львівська брама» мають намір ввести в дію у 2015 році, повідомив генеральний директор ПАТ «Київметробуд» Володимир Петренко.

«Львівську браму» ми хочемо почати наступного року, але, звичайно, потрібно знайти кошти, і ми маємо намір в 2015 році ввести її в дію", — сказав він журналістам під час урочистого відкриття станції «Теремки», пише DT.UA.

За словами Петренка, під час наради з головою Київської міської державної адміністрації було досягнуто домовленості про те, що у 2014 році на станції почне будуватися ескалаторний тунель, а в 2015 році буде проведено закупівлю ескалаторів.

Спорудження станції «Львівська брама» заплановано на діючому перегоні між станціями «Золоті ворота» і «Лук'янівська» Сирецько-Печерської лінії столичного метрополітену, введеного в дію у 1997 році.

Через відсутність проекту наземних споруд станції у районі Львівської площі вона досі існує у вигляді підземної заготовки, яку потяги метро проходять без зупинки.

Згідно з матеріалами проекту Генерального плану розвитку Києва і його приміської зони до 2025 року, відкриття станції «Львівська брама» заплановано протягом п'яти років.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути