chrome firefox opera safari iexplorer

Станцію метро «Виставковий центр» у столиці відкриють 27 грудня

27 вересня 2011 о 12:31

Прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що 27 грудня в Києві відкриють чергову станцію метро «Виставковий центр» на «синій» гілці.

Про це він сказав сьогодні журналістам, оглядаючи будівництво нової станції метро на ВДНГ.

«27 грудня, ми домовились, що ця станція прийме перших пасажирів. Потрібно ще зробити великий обсяг роботи, але найголовніше — на станції має висіти освітлювальна люстра, а решта — дрібниці», – сказав Азаров.

Прем'єр також зазначив, що вже є технічні рішення, які дозволять наприкінці 2012 року здати ще дві станції метро у цьому напрямку.

«Таким чином, у нас запрацює 25-кілометрова лінія метро, яка дозволить розв'язати дуже серйозні транспортні проблеми в напрямку Одеської площі», — сказав він.

Азаров також зазначив, що 4 жовтня буде відкрито Кільцеву лінію електрички.

«Ми також домовилися про те, що запустимо рух до Подольського мосту. І це дозволить жителям району швидко діставатися центральної частини міста», — додав Азаров.

Нагадаємо, київська влада обіцяє до 2025 року в Києві відкрити дві гілки метро — Подільсько-Вигурівську (на Троєщину) та — Лівобережну (вона повинна з'єднати Троєщину з Осокорками). Загалом відкриють 23 станції.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути